Staňte se pánem divočiny! SnowRunner vychází právě dnes!

Staňte se pánem divočiny! SnowRunner vychází právě dnes!
14:38, 28.04.2020
Terénní zážitek nové generace je v prodeji!

Společnosti Saber Interactive a Focus Home Interactive dnes vydávají hru SnowRunner na PlayStation 4, Xbox One a PC prostřednictvím Epic Games Store. SnowRunner představuje nejnovější evoluci na poli simulace terénních náklaďáků s revoluční fyzikou, neuvěřitelným prostředím, obrovským otevřeným světem plným misí a rozhodování a také velkou garáží plnou vozidel, které si můžete odemknout, vylepšit a přizpůsobit. Na zcela nový premiérový trailer se můžete podívat přímo zde.

SnowRunner bude nadále růst i po vydání

Kromě obrovské nálože herního obsahu SnowRunner rovněž přinese modifikace na PC v den vydání a později i na konzolích a hra se rovněž dočká i pravidelných bezplatných aktualizací, které vám zážitek ještě obohatí! A pokud vám to stále nestačí, vývojáři pracují na obřím Season Passu, který bude dostupný samostatně nebo v kombinaci s hrou v rámci Premium Edition.

Season Pass bude vycházet během čtyř fází, z nichž každá bude obsahovat vlastní téma a nový region, jakož i zcela nová vozidla, nové mapy a nové aktivity. Po vydání hry vás čeká spousta nového obsahu během roku 2020 a dále.

Podívejte se na obsah 1. fáze, která vyjde v následujících týdnech, a připravte se na výpravu do tundry, kde budete hledat ztracený vrak bombardéru z druhé světové války.

Klik pro zvětšení (Staňte se pánem divočiny! SnowRunner vychází právě dnes!)


DALŠÍ

CGwillWin