Čeští umělci a Gotham Knights

Čeští umělci a Gotham Knights
14:27, 21.10.2022

K příležitosti uvedení hry Gotham Knights na trh se přední čeští umělci nechali vtáhnout do temného Gotham City a připravili si unikátní umělecká díla inspirovaná touto novou hrou.

První dílo které představíme je od přední české art streamerky Clainy, která si zvolila charakter Batgirl, jenž je její oblíbený charakter z komiksů.

Klik pro zvětšení (Čeští umělci a Gotham Knights)

Další, kdo se nechal inspirovat tmeným Gotham City byla česká umělkyně Charlien, která vyobrazila všechny charaktery ze hry, kterým vdechla život svým osobitým neonovým stylem.

Klik pro zvětšení (Čeští umělci a Gotham Knights)

S tímto tvůrcem se vrátíme k tradičnímu umění. Fila Venom Art se nechal pohltit temnou atmosférou Gotham City a vytvořil originální klasický obraz o velikosti 70x50 cm.

O tento obraz bude možno i soutěžit prostřednictvím facebookové stránky distributora, kterou doporučujeme bedlivě sledovat!

Klik pro zvětšení (Čeští umělci a Gotham Knights)

Česká art streamerka Ellienka, si připravila originální design pro ovladače PS5, o které navíc budete moci soutěžit již v pondělí 24.10.2022, tak opět nezapomeňte sledovat facebookovou stránku distributora.

Klik pro zvětšení (Čeští umělci a Gotham Knights)

Gotham Knights představuje originální příběh z DC Batman universe, který nabízí dynamické a interaktivní Gotham City, kde se ulice hemží zločinci. Základnou rytířů je Zvonice, kde bude tato nová éra hrdinů řešit záhady, jenž spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musí porazit notoricky známé záporáky v epických bojích. Hráči musí zachránit Gotham před sestupem do chaosu a znovuobjevit v sobě svou vlastní verzi Temného rytíře.

Ve hře Gotham Knights budou hráči prozkoumávat otevřený svět Gothamu a hlídat temné ulice pěti různých městských čtvrtí pomocí různých schopností a hrdinských bojových pohybů, stejně jako kultovního Batcycle.

Spolu s postupem se vyvíjí i charakteristické herní dovednosti postav a rozrůstá se arzenál zbraní a vybavení. Jak bylo odhaleno ve Video Walkthrough, Gotham Knights nabízí k prozkoumání bohaté příběhy, ve kterých budete čelit proti některým nejslavnějším DC Super-Villains (záporákům), jako je například Freeze, který pokryl Gotham City ledem.


DALŠÍ

CGwillWin