Barbara Gordon byla spatřena v Praze

Barbara Gordon byla spatřena v Praze
13:30, 20.10.2022

Barbara Gordon neboli Batgirl si na chvíli odskočila vyčistit Prahu od zločinu. Pokud ji uvidíte v akci, rozhodně nezasahujte a nechte to na profesionálech.

K příležitosti uvedení hry Gotham Knights na trh společnost Cenega Czech a Warner Bros. Games připravily cosplay Batgirl v podání známé české cosplayerky Verča cosplay. Nechte se vtáhnout do neonového prostředí inspirovaného slavným Gotham City.

Klik pro zvětšení (Barbara Gordon byla spatřena v Praze)

Gotham Knights představuje originální příběh z DC Batman universe, který nabízí dynamické a interaktivní Gotham City, kde se ulice hemží zločinci. Základnou rytířů je Zvonice, kde bude tato nová éra hrdinů řešit záhady, jenž spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musí porazit notoricky známé záporáky v epických bojích. Hráči musí zachránit Gotham před sestupem do chaosu a znovuobjevit v sobě svou vlastní verzi Temného rytíře.

Klik pro zvětšení (Barbara Gordon byla spatřena v Praze)

Ve hře Gotham Knights budou hráči prozkoumávat otevřený svět Gothamu a hlídat temné ulice pěti různých městských čtvrtí pomocí různých schopností a hrdinských bojových pohybů, stejně jako kultovního Batcycle.

Spolu s postupem se vyvíjí i charakteristické herní dovednosti postav a rozrůstá se arzenál zbraní a vybavení. Jak bylo odhaleno v Video Walkthrough, Gotham Knights nabízí k prozkoumání bohaté příběhy, ve kterých budete čelit proti některým nejslavnějším DC Super-Villains (záporákům), jako je například Freeze, který pokryl Gotham City ledem.

Mezi hratelné postavy v Gotham Knights patří:

Batgirl, také známá jako Barbara Gordon, je odhodlaná bojovnice a zkušený hacker. Jako dcera zesnulého gothamského komisaře Jima Gordona pomáhala v minulosti Batmanovi jako Oracle. Nyní, po letech zotavování a příprav, je připravena vstoupit do své nové role, ovládající své obušky a využívající svůj výcvik v kickboxu, capoeiře a jiu-jitsu.

Nightwing je Dick Grayson, první Robin, který byl Batmanovým chráněncem předtím, než se stal hrdinou. Je to přirozený vůdce, nejstarší a nejmoudřejší člen Batmanovy rodiny. Mistrovství Nightwinga v akrobacii je doplněno odborným využitím jeho charakteristických Escrima Sticks, díky němuž je schopen sejmout nepřátele.

Red Hood, dříve známý jako Jason Todd, je intenzivní a nestálý antihrdina. Red Hood má potíže s udržením svého temperamentu pod kontrolou, ale nebude váhat vstoupit do palebné linie, když bude přítel v ohrožení. Jeho výcvik mu dal nejvyšší lidskou sílu a znalosti v mnoha bojových technikách se všemi druhy zbraní - tradičními i špičkovými.

Robin je Tim Drake, mladý zázrak a génius týmu, který je mistrem deduktivního uvažování. Jako skutečný následovník v Batmanově odkazu je motivován přesvědčením, že Gotham City potřebuje ochranu, a doufá, že bude typem personifikovaného hrdiny Batmana. Jako bojovník je vyzbrojený trojdílnou tyčí a zkušený v různých stealth technikách. Robin má také zkušenosti v kombinované psychologii války a behaviorálních vědách.


DALŠÍ

CGwillWin