Western Digital přináší hráčům větší kapacitu

Western Digital přináší hráčům větší kapacitu
14:42, 12.09.2023

S cílem pomoci zákazníkům co nejlépe využít jejich kapesní přenosná herní zařízení představuje společnost Western Digital nové, prémiové, vysoce výkonné řešení M.2 2230. Značka WD_BLACK navazuje na předchozí výkonná herní úložiště a přináší SSD disk WD_BLACK™ SN770M NVMe™.

Podle nedávné zprávy společnosti Gartner se očekává, že trh s kapesními herními konzolemi dosáhne do roku 2027 počtu 14,8 milionu.* Trh s mobilními hrami neustále roste a vychází stále více titulů AAA, proto jsou vydávána a vyvíjena nová inovativní úložná řešení, která zajistí, aby mobilní hráči mohli maximálně využít své herní zážitky na cestách.

„S neustále se zvětšující kapacitou her se snadno stane, že se přenosné herní konzole časem zaplní novými hrami a pravidelnými aktualizacemi,“ řekl Eric Spanneut, viceprezident klientských SSD disků společnosti Western Digital. „Nový SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe zvyšuje dostupné úložiště až na 2 TB2 a je speciálně navržen tak, aby zvládl špičkový výkon náročných her pro kapesní herní zařízení.“

SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe v malém formátu M.2 2230 poskytuje spotřebitelům možnost rozšířit interní úložiště kapesního herního počítače, aby si mohli vzít svou herní knihovnu kamkoli s sebou. Díky nabídce různých kapacit mají nyní spotřebitelé více možností, jak rozšířit své herní knihovny, a to až o 2 TB2 spolehlivé paměti Western Digital TLC 3D NAND.

Nový SSD disk WD_BLACK zajistí pohlcující herní zážitek také díky exkluzivním funkcím včetně PCIe® Gen 4.03, technologie Western Digital nCache™ 4.0 a podpory DirectStorage společnosti Microsoft. Jedná se o skvělou volbu pro nadstandardní vybavení kompatibilních přenosných zařízení, jako je například ASUS™ ROG Ally™, s rychlostí až 5 150 MB/s1 (modely 1 TB a 2 TB2) pro bleskurychlé instalace her a načítání úrovní.

„ROG Ally posouvá kapesní hraní do nových výšin. Herní tituly AAA dosahují velikosti přes 150 GB, takže si zahrajte více svých nejlepších her rozšířením interního úložiště pomocí WD_BLACK™ SN770M, mobilního SSD disku optimalizovaného pro hraní her pro ROG Ally,“ řekl Shawn Yen, viceprezident společnosti ASUS pro herní produkty.
„Naše procesory řady Ryzen Z1 posouvají budoucnost přenosných her. Nejnovější SSD disky WD_BLACK SN770M NVMe budou dalším příkladem toho, jak AMD ve spolupráci s předními partnery nově definuje mobilní herní prostředí,“ řekl Renato Fragale, senior director of product management, AMD. „Společně rozšiřujeme ekosystém kapesních her tím, že vytváříme novou generaci výkonných, přenosných a cenově dostupných systémů, které poskytují výjimečný zážitek bez ohledu na to, kde hrajete.“

SSD disk WD_BLACK SN770M NVMe je k dispozici v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB2 a vztahuje se na něj pětiletá omezená záruka společnosti Western Digital. Nyní je k dispozici k zakoupení v internetovém obchodě společnosti Western Digital a u vybraných e-shopů a prodejců za cenu od 2 334 Kč (500 GB), 3 423 Kč (1 TB) a 6 535 Kč (2 TB).


DALŠÍ

CGwillWin