hw
ENDORFY představuje nové klávesnice ze sérii Thock s CZ/SK layoutem

ENDORFY představuje nové klávesnice ze sérii Thock s CZ/SK layoutem
18:46, 21.08.2023

ENDORFY, nová globální značka pro hráče, tvůrce a technologické nadšence, uvádí na trh další klávesnice ze série Thock. A navíc celou řadu doplňuje ještě devět novinek s CZ/SK lokalizací – Thock Compact Wireless CZ Red (EY5C001), Thock 75% Wireless CZ Black (EY5C008), Thock TKL Wireless CZ Red (EY5C005), Thock TKL Wireless CZ Brown (EY5C006 ), Thock 75% CZ Red (EY5C007), Thock TKL CZ Brown (EY5C003), Thock TKL CZ Red (EY5C004), Thock CZ Red (EY5C009), Thock CZ Brown (EY5C010). Uživatelé si nyní mohou užívat svobodu hardwaru, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám – včetně různých velikostí a hot-swap spínačů (k dispozici u modelů Wireless).

Klik pro zvětšení (ENDORFY představuje nové klávesnice ze sérii Thock s CZ/SK layoutem)

Funkce hot-swap umožňuje snadnou výměnu spínače. Klávesnice podporují všechny modely se 3 a 5 piny, takže uživatelé mohou se svým vybavením experimentovat – počínaje Kailh Box Red, Black a Brown. Klávesnice Thock lze také přizpůsobit kompatibilním příslušenstvím ENDORFY (včetně odpovídajících opěrek rukou) a speciálním softwarem, který umožňuje plně upravit nastavení podle vlastních preferencí.

Mnoho možností připojení

Každá klávesnice Thock může být připojena k dalším zařízením různými způsoby. U bezdrátových modelů se to děje pomocí kabelu USB, Bluetooth nebo bezdrátového připojení 2,4 GHz. Kabelové modely nabízejí „tunely“, které umožňují vedení kabelu jedním ze tří směrů – uprostřed, vpravo nebo vlevo. To umožňuje pohodlné používání klávesnice a lepší využití místa na stole.

Spínače Kailh – co více si přát

Klávesy s CZ/SK popisky a originálním ENDORFY fontem jsou umístěny na mechanických spínačích Kailh/Kailh Box (v drátových/bezdrátových modelech). Tito odolní drsňáci s extra zesílenou strukturou mají odhadovanou životnost 50 milionů a 70 milionů kliknutí při odpovídajícím způsobu použití.

• Kailh Red – lineární spínače, perfektní, když je nutná okamžitá reakce (k dispozici s Thock TKL CZ Red, Thock 75% CZ Red a Thock CZ Red);

• Kailh Brown – hmatové spínače, vyrobené pro situace, které vyžadují plynulé a jemné pohyby (k dispozici s Thock TKL CZ Brown a Thock CZ Brown);

• Kailh Box Red – lineární spínače, zesílený stem. Perfektní, když je nezbytná okamžitá odezva a nízká ovládací síla (k dispozici s Thock Compact Wireless CZ Red a Thok TKL Wireless CZ Red);

• Kailh Box Black – lineární spínače, zesílený stem. Vyžadující větší sílu k aktivaci (k dispozici s Thock 75% Wireless CZ Black);

• Kailh Box Brown – spínače s hmatovou odezvou, zesílený stem. Navrženo pro situace, které vyžadují plynulé a jemné pohyby, se znatelným „kliknutím“ při aktivaci (k dispozici s Thock TKL Wireless CZ Brown).

Každá bezdrátová klávesnice byla navržena s ohledem na největší nadšence do moddingu s funkci hot-swap, která umožňuje snadnou výměnu spínače pomocí přiložených kleštiček na vytahování spínačů. Klávesnice jsou kompatibilní se všemi 3pinovými a 5pinovými spínači.

Jmenuji se RGB. ARGB

Klávesnice Thock mají ARGB podsvícení, takže je lze snadno přizpůsobit a sjednotit vzhled a celkový dojem se zbytkem počítačového koutku.

Pomocí přiloženého softwaru lze mimo jiné zvýraznit každé z tlačítek jinou barvou, změnit barvu strategických kláves nebo nastavit jeden efekt plošně. Efekty je možné také měnit přímo z klávesnice.

Pohodlné ovládání hlasitosti

Vybrané klávesnice řady Thock jsou vybaveny praktickým ovladačem hlasitosti. Tato možnost je dostupná s Thock CZ Red, Thock CZ Brown, Thock 75% CZ Red a Thock 75% Wireless CZ Black, neboli všechny modely Thock a Thock 75%

Každý pohyb knoflíku je zdůrazněn jemným zaklapnutím, což uživateli umožňuje přesné nastavení hlasitosti, aniž by spustil oči z obrazovky. Ke ztlumení všeho (mute) stačí kliknout na kolečko.

Více informací o jednotlivých klávesnicích ENDORFY řady Thock naleznete na stránkach výrobce.


DALŠÍ

CGwillWin