Two Point Campus slaví první narozeniny

Two Point Campus slaví první narozeniny
15:55, 28.07.2023

Od 27. do 31. července si můžete Two Point Campus zahrát ve službě Steam zdarma. Tak se do toho pusťte a protáhněte si akademické svaly, naučte pár žáků látku a možná postavte jednoho nebo dva obří roboty, aniž byste se museli bát o školné. Zamilovali jste se do svěžích čtyřúhelníků a labyrintů studoven Two Point? Od 27. července do 11. srpna je hra Two Point Campus na Steamu zlevněna o neuvěřitelných 50 %, což je naše dosud největší sleva.

Stále nejste spokojeni se svým počtem kurzů? Vydáváme také The Brainy Bundle ve službě Steam. The Brainy Bundle obsahuje základní hru Two Point Campus, DLC Space Academy, DLC School Spirits a DLC Two Point Campus s oficiálním soundtrackem.

Pro naše přátele na Xboxu je Two Point Campus v současné době ve slevě 50 %, a to až do 7. srpna. Dáváte přednost PlayStation? Od 2. srpna do 16. srpna budeme hru nabízet s 50% slevou.

Two Point Campus také 31. července oficiálně opouští Xbox Game Pass a PC Game Pass, ale nebojte se. Uložené soubory z Game Pass verze hry Two Point Campus je možné přenést do služby Steam - pokud své uložené soubory nahrajete ještě před opuštěním Game Pass. Two Point County se pyšní tím, že přijímá všechny přestupující studenty bez ohledu na to, kolik nasbírali nedostatečných známek. Více informací o tomto procesu si můžete přečíst zde. Hráči na Nintendo Switch a PlayStation dostanou stejnou možnost přenášet uložené soubory o něco později v budoucnu.


DALŠÍ

CGwillWin