One Piece Odyssey má datum vydání

One Piece Odyssey má datum vydání
11:24, 19.09.2022

Společnost Bandai Namco Europe oznámila, že One Piece Odyssey, JRPG s originálním příběhem zakořeněným v kánonu One Piece a hratelností, která dává hráčům kontrolu nad svými oblíbenými hrdiny z posádky Straw Hat, bude celosvětově v prodeji od 13.1.2023. Hra vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S a PC prostřednictvím STEAM.

One Piece Odyssey přenese Straw Hats na tajuplný ostrov, kde se vydají na výpravy, bbudou odhalovat záhady ostrova a bojovat s mocnými nepřáteli a bossy ve vzrušujících tahových bitvách.

Ve hře hráči převezmou roli devíti svých oblíbených pirátů - Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky a Brook. Hra představuje novou kapitolu pro tyto notoricky známé piráty s originálním příběhem a novými postavami vyvinutými pod vedením tvůrce série Eiichiro Oda. One Piece Odyssey, která vyjde v době, kdy původní manga bude slavit své 25. výročí, si jistě zachová kouzlo, humor a chemii anime se svým barevným uměleckým stylem, ohromujícím vizuálem a tím, že hlasy postavám propůjčí původní japonští hlasoví herci.

Klik pro zvětšení (One Piece Odyssey má datum vydání)

Klik pro zvětšení (One Piece Odyssey má datum vydání)

• Standardní edice: zahrnuje základní hru One Piece Odyssey a bonus za předobjednávku (10x jablka Energy, 10x jablka Excite, 3x Golden Jellies, 100 000 bobulí a sadu cestovního oblečení).

• Deluxe Edition: Tato edice zahrnuje základní hru, balíček Deluxe (dva šperky, cestovní oblečení Sniper King), balíček Adventure Expansion Pack (jedna ultra užitečná sada příslušenství, budoucí další Story DLC a 100 000 bobulí) a bonus za předobjednávku (10x energetická jablka, 10x jablka Excite, 3x zlaté želé, 100 000 bobulí a sada cestovního oblečení). Deluxe edice bude dostupná pouze v digitální podobě.

Collector Edition Bundle: obsahuje obsah edice Deluxe, exkluzivní Monkey.D. Figurka Luffy & Lim (23x21x21 cm) a předobjednávkový bonus (10x energetická jablka, 10x jablka Excite, 3x zlaté želé, 100 000 bobulí a sada cestovního oblečení).

DALŠÍ

CGwillWin