Mezinárodní zápolení v Mario Kart 8 Deluxe

Mezinárodní zápolení v Mario Kart 8 Deluxe
10:34, 07.04.2022

Svoláváme všechny příznivce rychlých závodů! Už během velikonoční soboty dostanete příležitost se utkat s ostatními Nintendo fanoušky ze střední Evropy v turnajovém šampionátu ve hře Mario Kart 8 Deluxe. Uskuteční se místní obdoba turnaje Mario Kart 8 Deluxe Seasonal Circuit, v němž budou soupeřit hráči z České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska.

Společnost ConQuest entertainment připravila společně s Nintendo of Europe speciální jednodenní šampionát, který se uskuteční v sobotu 16.4. od 16:00 do 17:30. Není potřeba se do něj předem registrovat, stačí pouze, když si v den turnaje v 16:00 zapnete hru Mario Kart 8 Deluxe, v režimu online šampionátů zadáte turnajový kód 4249-8828-5483 a můžete se vydat na start!

Účastnit se může každý, kdo vlastní konzoli Nintendo Switch, hru Mario Kart 8 Deluxe a zároveň si předplácí službu Nintendo Switch Online. Nejlepší závodníci se navíc mohou těšit na hodnotné ceny. Celkový vítěz získá speciální "Seasonal Circuit" obal konzole Nintendo Switch, 2000 Gold Points a brandované oblečení. Ti závodníci, kteří se umístí na 2. a 3. místě, obdrží každý 2000 Gold Points a brandované oblečení.

Pro turnaj byla rovněž vytvořena dedikovaná stránka, kde fanoušci naleznou veškeré informace. Mario Kart 8 Deluxe je vůbec nejprodávanějším titulem pro konzoli Nintendo Switch s více než 43 miliony prodaných kopií. V polovině března obohatil hru první balíček z DLC Booster Course Pass, jenž nabídl prvních 8 remasterovaných tratí z celkových 48.


DALŠÍ

CGwillWin