Vyzkoušejte Predator: Hunting Grounds již tento víkend

Vyzkoušejte Predator: Hunting Grounds již tento víkend
18:37, 24.03.2020

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes oznámila podrobnosti k free trialu titulu Predator: Hunting Grounds. Zkušební verze tohoto očekávaného multiplayer titulu bude dostupná od pátku 27. března 2020 (17:00 hod.) do neděle 29. března 2020.

Vývojáři ze studia IllFonic poodhalili, na co se hráči mohou těšit. Na začátku si každý zvolí, zda se chce vžít do role Predatora, nebo příslušníka elitního Fireteamu. Obě role mají svůj vlastní set zbraní, schopností a taktik k přežití. Zkušební verze se bude odehrávat v prostředí vybrané mapy Overgrowth zasazené do tropické džungle jihoamerických hor. Ať už si hráč vybere Predatora či některého z vojáků, bude na své cestě mapou čelit také nepřátelským partyzánským silám bývalého vládního projektu Stargazer, které se v této velmi teplé džungli pohybují.

Při výběru příslušníka Fireteamu je možno volit mezi jednou ze tří vojenských postav: zkušeným velitelem (Assault), rychlým bojovníkem (Scout) a odolným škůdcem (Support). Plná verze hry bude obsahovat i čtvrtý vojenský charakter. Ke zdolání Predatora je potřeba každý z nich, protože jen díky týmové spolupráci je možné dosáhnout konkrétních cílů pro úspěšné dokončení jednotlivých misí. Při každém vstupu do džungle je náhodně vybrána jedna z mnoha misí, díky čemuž si hráč na vlastní kůži vyzkouší neustále se měnící herní zážitek.

Pokud si hráč vybere roli Predatora, ve zkušební verzi na něj čeká postava Huntera, u níž lze dále volit mezi mužskou či ženskou verzí. Vzhled postavy jde upravit také výběrem některého z brnění. V plné verzi hry budou charaktery Predatora celkem tři: Hunter, Berseker a Scout. Jako ten nejvražednější lovec vesmíru bude Predator vybaven mimozemskými zbraněmi jako je například Plasma Caster pro boj na dálku, a také špičkovými technologiemi v podobě infračerveného vidění nebo pokročilého maskování.

Pro vyzkoušení trial verze zdarma je potřeba internetové připojení a platné PS Plus členství.


DALŠÍ

CGwillWin