recenze
Farming Simulator 15 Gold Edition

Farming Simulator 15 Gold Edition - recenze
Farming Simulator 15 Gold Edition - recenze
12:40, 01.11.2015
DLC tam, DLC sem

Klik pro zvětšení (Farming Simulator 15 Gold Edition - recenze)

Ano čtete správně, dnes se podíváme na zoubek velmi povedenému simulátoru s titulem Farming Simulator 15 GOLD EDITION a z názvu můžete poznat, že se jedná o samotnou hru s DLC's o kterých si dnes počtete.

Ještě než tuto recenzi vemu do svých rukou, odkážu vás na skvěle detailnou recenzi- základní hry Farming Simulator 15 mého kolegy Tomáše Borského, abychom se nedostali do té situace, kdy by vám tato recenze na samotné DLC ,přišla příliš stručná a neseznámila vás se samotnou hrou.

Pěkně po pořádku

Mistři skvělého díla z Giants Software si pro hráčské simulátorské duše, připravila tzv. GOLD EDICI ve které na vás čekají doposud všechny DLC pro tuto hru.

Na začátku máte na výběr v režimu ''kariéra'' z prostředí kde byste rádi pěstovali svou půdu, dostávali se tak do zelených čísel a byli prvotřídními zemědělci. Díky DLC můžete hrát tedy pěstovat na své farmě ve velkém otevřeném rozhlehlém světě na východoevropském uzemí se stovkami akrů půdy.

Klik pro zvětšení (Farming Simulator 15 Gold Edition - recenze)

DLC GOLD EXPANSION

''Zlatá expanze'' vám přináši 20 nových vozidel a vybavení od známých a věrných kontruktérů a to jsou tyto:

  • -Rostselmach
  • -Zetor
  • -Tatra
  • -Kverneland
  • -Farmtech

V tomto podání je kvantita, velká kvalita

Zákládní hra společně s DLC Zetor nám nabízí více než 160 nástojů a vozidel, což vaší hru určitě o 100% zpestří a přidá vám tak na skvělé atmosféře při herních hodinách.

Co jiného říct než to, že pokud jste vášniví hráči simulátorů, je tahle hra to právé ořechové ,jelikož příjemné grafické zpracování,vylepšený engine a skvělé efekty, jednoduše přinesou přesně to co se od simulátoru očekává aby naplnil vaše očekávání.

Klik pro zvětšení (Farming Simulator 15 Gold Edition - recenze)Za poskytnutí hry na recenzi děkujeme společnosti Comgad

Klik pro zvětšení (Farming Simulator 15 Gold Edition - recenze)

Recenzovaná verze: PC
SUPER
91%
CZECHGAMER
Pokud hledáte kvalitní simulátor bez bugů a otravných chyb s příjemnou atmosférou a skvělým zpracováním tak - NEVÁHAT A KOUPIT!

CGwillWin