Kingdom Come: Deliverance II vyjde ještě letos!

Kingdom Come: Deliverance II vyjde ještě letos!
12:26, 19.04.2024

Úspěšné akční RPG Kingdom Come: Deliverance obdrží dlouho očekávané pokračování, které se do obchodů dostane ještě letos. Kingdom Come: Deliverance II je ryzí pokračování svého předchůdce, ale bylo vyvinuto a napsáno způsobem, který je dokonale vhodný pro nováčky i dlouhodobé fanoušky.

Diváci si mohou přímo od herců a vývojářů poslechnout informace o této fantastické středověké sáze a pak si vychutnat okouzlující hudbu od herního skladatele Jana Valty. Kingdom Come: Deliverance II se vrací do napínavého světa středních Čech v 15. století v okamžiku, kdy skončil první díl. Hráči se tak ocitnou v kůži Jindřicha, neochvějného syna kováře, jenž se zaplete do bouřlivého příběhu o pomstě, zradě a objevování sebe sama.

V tomto strhujícím pokračování se budou hráči pohybovat po pečlivě vytvořené středověké krajině od skromné venkovské kovárny po velkolepé královské dvory, a přitom se budou muset orientovat ve zrádných vodách království rozervaného na kusy občanskou válkou.

Na dvou nových mapách – rozlohou dvojnásobně větší než v předchozí hře – mohou hráči objevovat krásný a rozmanitý Český ráj s majestátním hradem Trosky a pak zavítat do městského prostředí Kutné Hory, kde se těžilo stříbro a která je součástí světového dědictví UNESCO. Díky více než pěti hodinám podmanivých filmečků, které vyprávějí o Jindřichově cestě, budou hráči uchváceně sledovat drama na každém kroku.

Bojový systém Kingdom Come: Deliverance II byl přepracován, aby byl přístupnější a zároveň zůstal věrný své povaze coby znázornění skutečného středověkého bojového umění – od elegantního šermířství po smrtící střelné zbraně, jako jsou nově přidané kuše či rané zbraně na střelný prach. Herní zážitek je rovněž věrný žánru RPG, takže budete moci řešit úkoly několika způsoby, rozvíjet Jindřicha podle svého a ztratit se v živoucím světě, který bude reagovat na vaše rozhodnutí.

Vydejte se spolu s Jindřichem na výpravu za vykoupením a pomstou do Čech v roce 1403 ještě letos a pamatujte: „Audentes fortuna iuvat!“ Kingdom Come: Deliverance II vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X v průběhu tohoto roku, a to nejen v českém rozhraní, ale i s českým dabingem!


DALŠÍ

CGwillWin