Na Nintendo Switch a s českou lokalizací vychází Kingdom Come: Deliverance

Na Nintendo Switch a s českou lokalizací vychází Kingdom Come: Deliverance
08:59, 15.03.2024

Uznávané historické akční RPG Kingdom Come: Deliverance si můžete užít na Nintendu Switch a nechat se vtáhnout do epického středověkého dobrodružství ve Svaté říši římské doma i na cestách.

Jste Jindřich, syn kováře, který se ocitá uprostřed divoké občanské války, kde bezmocně sleduje, jak vetřelci vtrhnou do jeho vesnice a povraždí jeho přátele a rodinu. Sotva se vyhne tomuto brutálnímu útoku, popadne meč a vyráží se bránit. Pomstěte smrt svých rodičů a bojujte proti vpadnuvším vojskům, vyrazte na úkoly, které změní celou hru, a dělejte vlivná rozhodnutí. Tento strhující zážitek, který vyvinula společnost Saber Interactive ve spolupráci s Warhorse Studios, vám celou epickou ságu přináší na dosah ruky.

Kingdom Come Deliverance na Nintendo Switch vychází v Royal Edition, která obsahuje všechna DLC: Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards a A Woman's Lot.

Hra byla vyvinuta, aby využila funkce konzole Switch a nabídla vám skutečně podmanivý zážitek doma i na cestách. To zahrnuje:

 • Obrovský realistický otevřený svět: Objevte středověké Čechy a pokochejte se zdejšími majestátními hrady, rozsáhlými poli a bujnými lesy.
 • Nelineární příběh: Řešte úkoly různými způsoby a pak čelte následkům svých rozhodnutí.
 • Náročné souboje: Boj na dálku či nablízko anebo plížení. Vyberte si zbraně a provádějte desítky komb v bitvách, které jsou stejně strhující jako kruté.
 • Vývoj postavy: Vyberte si vybavení, vylepšujte si schopnosti a získejte nové perky.

  Dynamický svět: Vaše činy mají vliv na reakce lidí kolem vás. Bojujte, kraďte, svádějte, vyhrožujte, přesvědčujte či podplácejte.

 • Historická přesnost: Potkejte se se skutečnými historickými postavami a zažijte opravdový vzhled a atmosféru středověkých Čech.
 • Kingdom Come: Deliverance Royal Edition s českými titulky a českým dabingem (dostupným coby bezplatným obsahem ke stažení z Nintendo eShopu) vychází 15. března na Nintendo Switch. Zažijte středověk kdykoli a kdekoli.


  DALŠÍ
  
  CGwillWin