Hi-Fi RUSH bude mít 19. 3. premiéru na PlayStation 5

Hi-Fi RUSH bude mít 19. 3. premiéru na PlayStation 5
07:45, 22.02.2024

Dne 19. 3. 2024 spustí společnosti Bethesda Softworks a Tango Gameworks na konzole PlayStation 5 svůj velký hit Hi-Fi RUSH. Hi-Fi RUSH, která při svém uvedení na trh získala více než 20 dokonalých hodnocení a byla zařazena do více než 50 seznamů „Nejlepší z roku 2023“, je mimořádně dynamická rytmická akční hra zasazená do pestrého světa, ve kterém se vše točí kolem rytmu hudby. Hráči na PlayStation se mohou těšit na souboje ve rytmu a získají přístup ke kompletnímu hernímu obsahu dostupnému ve hře, včetně Arcade Challenge! Update! který obsahuje dva další herní režimy: BPM Rush! a Power Up! Tower Up!

Ve hře Hi-Fi RUSH je vše synchronizováno s rytmem, včetně bojových sekvencí, které dokonale ladí s rytmem hudby, takže hra poskytuje nejenom vzrušení, ale i mimořádné uspokojení. Pohyby hráče se neodvíjí od hudby jako u klasické rytmické hry – hráči mají svobodu jako v kompletní akční hře. Zadávání akcí do rytmu však zesiluje útoky hráče spolu s hudbou.

Hi-Fi RUSH představuje hlavního hrdinu, rádoby rockovou hvězdu Chaie, kterému mocná robotická megakorporace nechtěně připojí k srdci starý hudební přehrávač a označí ho za „zmetek“. Chai, kterého pronásleduje komando firemních vládců a armáda jejich robotů, se musí bránit v rytmických soubojích a s pomocí vykutálené party mimozemšťanů, aby přemohl bezohledné obchodní vůdce a uprchl.

Hra Hi-Fi RUSH, která obsahuje licencované skladby kultovních rockových kapel včetně Nine Inch Nails a The Black Keys, bude k dispozici 19. 3. 2024 pro PlayStation 5. V současnosti je již dostupná na Xbox Series X|S a PC prostřednictvím Xbox Game Pass, a rovněž v obchodech Microsoft Store, Steam a Epic Games Store.


DALŠÍ

CGwillWin