Digital Bros Game Academy zahajuje kurzy Online Blended v České republice

Digital Bros Game Academy zahajuje kurzy Online Blended v České republice
17:01, 16.02.2024

– Digital Bros Game Academy (DBGA), přední mezinárodní akademie pro vzdělávání vývojářů videoher, oznamuje zahájení vlastních kurzů Online Blended pro herní design, herní programování a herní 3D grafiku v České republice.

Digital Bros Game Academy, se sídlem v Miláně, Itálie, je součásti Skupiny Digital Bros, mezinárodní společnosti v oblasti digitální zábavy, která již více než 30 let vyvíjí, vydává a distribuuje videohry po celém světě. Součástí Skupiny Digital Bros je i společnost INGAME STUDIOS se sídlem v České Republice.

Od založení akademie v roce 2014 DBGA školí lidi a pomáhá vytvářet talenty připravené na práci v herním průmyslu. Specializované kurzy jsou navrženy tak, aby vyplnily mezeru mezi vzděláváním a průmyslem a poskytly studentům skutečnou příležitost přeměnit svou vášeň pro videohry v profesi nebo rozšířit své dovednosti a postoupit v kariéře. DBGA nabízí tři kurzy Online Blended: herní design, herní programování a herní 3D grafika.

Každý z kurzů poskytuje technické dovednosti a měkké dovednosti, které trh vyžaduje. Školení je založeno na praktickém přístupu, který studentům umožňuje vypracovávat projekty samostatně i v týmech, takže se mohou seznámit se všemi aspekty skutečného výrobního procesu. Programy kurzů byly navrženy odborníky z oboru a jsou pravidelně aktualizovány, aby odpovídaly trendům na trhu a vývoji technologií. Kurzy vedou profesionálové, kteří pracují v herním průmyslu.

Hybridní model online výuky kombinuje samostatné studium s živě vysílanými lekcemi a prací na projektech. Klíčová je interakce s lidmi, která pomáhá vyplnit mezeru mezi online kurzy a tradiční výukou na místě.

Kurzy Online Blended herního designu, herního programování a herní 3D grafiky od společnosti DBGA jsou sestaveny tak, aby studentům pomohly sladit jejich osobní a pracovní povinnosti s možností profesionálně se vzdělávat a stát se vývojářem videoher. Výuka probíhá ve večerních hodinách a je rozdělena do 3 progresivních úrovní: základní, střední a pokročilé. Studenti si mohou vybrat, zda chtějí absolvovat kompletní kurz složený ze tří úrovní, nebo si na základě svých předchozích zkušeností a dovedností zvolit jednu či více jednotlivých úrovní. Online kombinované kurzy jsou v angličtině.

Prostřednictvím DBGA Careers, programu Digital Bros Game Academy pro zprostředkování zaměstnání, pomáhá akademie studentům najít práci na trhu nebo změnit zaměstnání. Důležitou součástí výuky je kariérní koučink, který podporuje studenty při přípravě profesního portfolia a životopisu a simuluje studijní testy a pohovory. DBGA Careers propojuje studenty s více než 100 partnery z oboru po celém světě.

„Naším posláním je přidávat průmyslu konkrétní hodnotu prostřednictvím talentu tím, že se snažíme překlenout propast mezi vzděláváním a trhem práce. Jsme nadšeni ze zahájení našich kurzů v České republice, které pomohou začínajícím vývojářům i zkušenějším profesionálům zahájit kariéru v oboru nebo postoupit ve své profesi. Těšíme se, že budeme součástí růstu videoherního průmyslu na trhu," řekl Geoffrey Davis, generální ředitel Digital Bros Game Academy.

Zápisy do kurzů Online Blended herního designu, herního programování a herní 3D grafiky jsou otevřeny až do 19. května 2024. 5. března 2024 v 18:30 hodin DBGA uspořádá Den otevřených dveří v živém vysílání, kdy budete mít možnost se dozvědět více o kurzech a seznámit se s týmem hlavních školitelů DBGA.

Chcete-li se zúčastnit, můžete se zaregistrovat zde: https://dbgameacademy.com/online-courses/open-day-online-blended-courses/

Další informace jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách: https://dbgameacademy.com/


DALŠÍ

CGwillWin