Ve World of Warships začínají svátky

Ve World of Warships začínají svátky
08:28, 08.12.2023

Společnost Wargaming, vývojář a vydavatel námořní hry pro více hráčů World of Warships, začíná slavit sváteční období prosincovou aktualizací. Nejnovější zimní aktualizace přinese hry World of Warships, World of Warships: Legendy a World of Warships: Blitz aktualizovány časově omezeným obsahem, který přináší trochu sezónní radosti.

Díky herním odměnám, jedinečným událostem se sváteční tématikou, vánočnímu adventnímu kalendáři a mnoha dalším aktualizacím všech titulů se World of Warships uzavře v roce 2023 s bohatým obsahem, který hráče v nadcházejících týdnech zahrne.

Do World of Warships pro PC dorazily prázdniny

Ve hře Holidays in Santa City budou mít hráči možnost získat spoustu svátečních odměn. Ve 20 etapách s možností postoupení musí hráči plnit denní a týdenní mise, aby získali zajímavé dárky, včetně prémiové bitevní lodi Německo Tier VII Scharnhorst '43. Vrací se také hra Salvage for Victory se 100 etapami k postupu, které v různých fázích nabídnou nové odměny. Jedním z nich je křižník Kitakami, který od prvních testů během bety v roce 2015 nebyl nikdy vydán a od té doby získal mezi hráči status legendy.

Mezi 7. a 12. prosincem mohou noví hráči na oficiálních stránkách World of Warships objevit také bonusový kód, který umožní novým i stávajícím hráčům odemknout si na svůj účet balíček svátečních dobrot, jako je bitevní loď Bismarck nebo permanentní kamufláž pro loď VIII. úrovně!

Ve World of Warships: Legends udeří svátky plnou silou

Součástí prosincové aktualizace hry World of Warships: Legendy si budou moci hráči odemknout neuvěřitelnou sadu odměn za speciální měnu události, včetně tří lodí a dvou majestátních velitelských převleků. Sváteční sbírka karet umožní hráčům získat další odměny, včetně exkluzivního francouzského prémiového torpédoborce II. úrovně En. Gabolde W. Kromě toho se hráči mohou těšit na bezplatný dárkový balíček Holiday Box, třítýdenní adventní kalendář plný odměn, jako jsou například guise velitele Winter King, a nové zimní lodě, které lze získat spolu se čtyřmi plavidly v předběžném přístupu.

Na hráče mobilních World of Warships: Blitz čekají denní odměny

Abyste se naladili na sváteční atmosféru, World of Warships Blitz slaví Vánoce různými akcemi a speciálním adventním kalendářem, který bude probíhat od 1. do 24. prosince. Každý den se hráči mohou přihlásit a odemknout si spoustu odměn nebo se účastnit každodenních Blitz výzev a získat vytoužené klíče Santa a Elf, které odemykají exkluzivní obsah, jako jsou lodě, kamufláže, modrotisky a další. Hráči budou moci objevovat ledová bojiště s nejnovějším přírůstkem mapy - Ostrovy ledu, a kromě toho budou zpřístupněny také čtyři nové lodě - Huron, Tromp, Daisen a W. Virginia '41.


DALŠÍ

CGwillWin