RoboCop: Rogue City je komerčným úspechom

RoboCop: Rogue City je komerčným úspechom
19:41, 21.11.2023

Francúzsky Nacon si môže mydliť ruky, keďže na nečakaný kvalitatívny úspech akčnej FPS RoboCop: Rogue City, ktorú pre nich vyrobilo poľské štúdio Teyon, nadviazal aj ten komerčný. Nacon totižto aktuálne potvrdil, že už behom prvých štrnástich dní si ich novinku zahralo 435 000 hráčov a čísla naďalej stúpajú.

Staňte se ikonickým hrdinou, který je zčásti mužem, zčásti strojem, ale každým coulem policistou, a nastolte spravedlnost v nebezpečných, zločinem prolezlých ulicích starého Detroitu. Likvidujte zločince se svou mocnou pistolí Auto-9 nebo čímkoli jiným z arzenálu dalších 20 zbraní a užijte si tohle třaskavé dobrodružství z pohledu první osoby na plné pecky. Díky své robotické síle a kybernetickým schopnostem, které lze v průběhu hry vylepšovat, budete jednoznačně tím nejefektivnějším policistou, jakého lze na prosazování zákona a pořádku povolat.

Objevujte otevřené oblasti a plňte úkoly v souladu s vaším vlastním smyslem pro spravedlnost. Hledání důkazů, výslechy a udržování veřejného pořádku tvoří jenom část každodenní policejní rutiny. Neberte žádné rozhodnutí na lehkou váhu: vaše činy se totiž mohou promítat do osudu občanů i do výsledku vaší mise. Město Detroit postihla série zločinů a veřejný pořádek je ohrožen novým nepřítelem. V originálním příběhu, který se odehrává mezi filmy RoboCop 2 a 3, vás vyšetřování zavede přímo do víru jednoho pochybného projektu. Projděte křížem krážem ikonické lokality a setkejte se se známými tvářemi ze světa RoboCopa. Do služby se dokonce vrací Peter Weller z původního obsazení, který našemu kyberpolicistovi propůjčil svůj hlas.


DALŠÍ

CGwillWin