MADFINGER oznamují Gray Zone Warfare - masivní taktickou FPS s otevřeným světem

MADFINGER oznamují Gray Zone Warfare - masivní taktickou FPS s otevřeným světem
16:00, 02.11.2023

Gray Zone Warfare plně využívá výkon nejnovějšího Unreal Engine 5 a přichází tak s ohromující grafikou a nesmírně imerzivní hratelností s maximálním důrazem na realitičnost.

2. listopadu 2023, v Brně - MADFINGER Games, celosvětově uznávané české nezávislé herní studio známé pro oceňované tituly jako Shadowgun a Dead Trigger, představuje Gray Zone Warfare, svou první PC hru poháněnou Unreal Engine 5.

Podívejte se, o čem je Gray Zone Warfare…

Připravte se na pohlcující taktickou FPS v otevřeném světě, která vás uvrhne do pulzující nelítostné džungle. Každý neopatrný krok může znamenat fatální následky. Taktika, schopnosti a připravenost vašeho týmu budou to, co zaručí vaše přežití.

 • Záleží na všem, co uděláte: Sázky jsou vysoké a každý boj přináší riziko ztráty vašeho těžce získaného vybavení a postupu. Zůstaňte nablízku svým spoluhráčům, neustále hlídejte váš zdravotní stav, dobře se starejte o váš tým a využívejte vašeho okolí pro získání taktických výhod.
 • Hrajte s přáteli: Zvolte si jednu ze ze tří frakcí a zapojte se do nelítostných multiplayerových misí proti jiným lidským soupeřům a nepřátelům ovládaným AI.
 • Přijměte výzvu: Pomalejší průzkum umožňuje lepší plánování, což je klíčové. Spolupracujte, hrajte spolu – každá vaše akce vyvolá reakci.
 • Zapojení komunity: Připojte se ke komunitě odhodlaných hardcore hráčů a sdílejte své zkušenosti, tipy a strategie na fórech a sociálních platformách.
 • "Ahoj všichni! Děkuji, že jste si udělali čas a podívali se na naši úplně první PC hru, Gray Zone Warfare. Moje životní práce vedla až k tomuto okamžiku. Doufám, že jste si to užili a o víkendu budete mít možnost mluvit o něčem zábavném." - Marek Rabas


  DALŠÍ
  
  CGwillWin