hw
Ekosystém NVIDIA Studio se rozšiřuje o Microsoft Surface Studio 2

Ekosystém NVIDIA Studio se rozšiřuje o Microsoft Surface Studio 2
07:54, 29.09.2023

Čerstvě oznámený notebook Surface Laptop 2 od Microsoftu, který bude dostupné také v konfiguracích s notebookovými GPU GeForce RTX 4060, 4050 nebo RTX 2000 z generace Ada, se připojí do rodiny zařízení NVIDIA Studio. Díky tomu nabízí skvělou stabilitu s předinstalovanými Studio ovladači a možnost maximálně využívat exkluzivní nástroje celé platformy pro urychlení profesionálních a kreativních pracovních postupů.

Dvě oblíbené aplikace pro tvorbu obsahu, Chaos Vantage a Blackmagic Design DaVinci Resolve, nově nabízejí vylepšenou podporu akcelerace umělé inteligence pomocí GPU z rodiny GPU.

Chaos Vantage nově nabízí DLSS 3.5 s funkcí Ray Reconstruction do oblíbeného nástroje VFX a Archviz. Díky rekonstrukci paprsků je možné ve viewportu plynule zobrazovat ostřejší a věrnější náhledy scény s mnohem menší úrovní šumu. Další aplikace a hry, včetně NVIDIA Omniverse, budou mít podporu DLSS 3.5 již brzy.

Aktuálně nejnovější verze DaVinci Resolve 18.6 přináší podporu nové verze TensorRT, která oproti předchozí implementaci zvyšuje výkon o 50 % a zajišťuje výrazně nižší latenci při optimalizaci inferencí.


DALŠÍ

CGwillWin