hw
Vychází Diablo IV s NVIDIA DLSS 3 a Ratchet & Clank dostane podporu RTX

Vychází Diablo IV s NVIDIA DLSS 3 a Ratchet & Clank dostane podporu RTX
01:37, 07.06.2023

Dlouho očekávané akční RPG Diablo IV vychází i s podporou řady NVIDIA technologií. Jedná se o NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLSS 2, NVIDIA DLAA a NVIDIA Reflex.

První dvě zmíněné dokáží navýšit snímkovou frekvenci pomocí AI. DLAA zase možností umělé inteligence využívá k dosažení maximální kvality obrazu a na GeForce RTX řady 40 ji lze kombinovat s funkcí generování celých snímků pomocí DLSS 3. NVIDIA Reflex zase sníží latenci a hra tak bude lépe reagovat na ovládání.

Fanoušci Diablo IV si jistě nenechají ujít novou soutěž, ve které mohou získat GPU GeForce RTX 4080 s tematickým backplate ve stylu hry. Probíhá na sociálních sítích, čeští fanoušci se mohou zúčastnit na Facebooku a Instagramu. Pravidla jsou k dispozici zde.

U partnerských prodejců je také stále k dispozici akční balíček Diablo IV s vybranými GPU GeForce RTX řady 40. Podrobné informace nabízí tato stránka.

Ratchet & Clank: Rift Apart bude RTX ON

Série Ratchet & Clank nedávno oslavila 20. výročí a 26. července si ji vůbec poprvé budou moci vyzkoušet hráči na PC díky kritikou oceňovanému titulu Ratchet & Clank: Rift Apart.

Studio Nixxes dokázalo díky zkušenostem z předešlých konverzí her od Sony Interactive Entertainment na PC do Ratchet & Clank: Rift Apart implementovat řadu technologií, které ocení i majitelé GeForce RTX. Patří mezi ně i DLSS 3, DLSS 2, DLAA, Reflex a ray tracing.

Podívejte se na trailer od Sony s přehlídkou technologií pro PC verzi:

DLSS 3 nově nabízí také MMORPG Tower of Fantasy. DLSS 2 je zase nyní k dispozici ve hrách Alone In The Dark Prologue (a bude i v plné verzi Alone In The Dark), WILD HEARTS a Wo Long: Fallen Dynasty.

Tower of Fantasy (nyní s DLSS 3)

Alone in the Dark (25. číjna s DLSS 2, Alone in the Dark Prologue demo již k dispozici)

WILD HEARTS (nyní s DLSS 2)
Wo Long: Fallen Dynasty (nyní s DLSS 2)
The Elder Scrolls Online: Necrom (nyní DLSS 2, DLAA)

DALŠÍ

CGwillWin