hw
HyperX přináší nástupce legendy, herní headset Cloud III

HyperX přináší nástupce legendy, herní headset Cloud III
12:46, 30.05.2023

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a lídr značky v oblasti her a esportu, dnes během veletrhu COMPUTEX 2023 představil herní headset HyperX Cloud III. Herní headset Cloud III nabízí charakteristické pohodlí a pohlcující herní zvukový zážitek díky přepracovaným 53mm úhlovým měničům. Navíc obsahuje doživotní aktivaci technologie DTS Headphone:X1 pro přesnou prostorovou 3D zvukovou reprodukci. V návaznosti na obrovský úspěch modelu Cloud II představeného v roce 2015 společnost HyperX vylepšila všechny aspekty produktu, aby přinesla nejpohodlnější a nejlépe znějící herní headset na trhu.

Klik pro zvětšení (HyperX přináší nástupce legendy, herní headset Cloud III)

„Jsme nadšeni, že můžeme představit Cloud III, naši novou generaci herního headsetu Cloud," řekl Marcus Hermann, ředitel divize PC gaming společnosti HyperX. „HyperX Cloud vždy znamenal nejpohodlnější herní headsety na trhu a v případě modelu Cloud III jsme věnovali čas tomu, abychom se ponořili do toho, co hráči milují na modelu Cloud II, a vylepšili každý aspekt nového headsetu. Vylepšili jsme pohodlí díky novým materiálům a přizpůsobení. Zlepšili jsme zvuk přepracováním měničů a vyladěním. Vylepšili jsme také komunikační funkce tím, že jsme přidali 10mm mikrofon s potlačením šumu a vnitřní pop filtr z kovové síťoviny."

Společnost HyperX také představila bezdrátová sluchátka HyperX Cirro Buds Pro True Wireless navržená tak, aby poskytovala lepší zážitek z poslechu s maximálním pohodlím. Mezi jejich vlastnosti patří až 35hodinová výdrž baterie2, 8mm dynamické měniče a bezdrátové připojení Bluetooth®. Buds nabízejí precizní potlačení šumu pomocí hybridní technologie aktivního potlačení šumu, která zajišťuje čistý zvuk bez vnějších rušivých vlivů.

Hermann pokračuje: „Jsme také nadšeni, že se můžeme podělit o nové sluchátka Cirro Buds Pro s hráči a příležitostnými posluchači, kterým nabízejí pohlcující zvuk a pohodlí pro splnění různých audio potřeb."

Nejnovější řada produktů HyperX nabízí novou úroveň pohodlí, výkonu a ovládání a je navržena tak, aby zlepšila uživatelský zážitek. Další informace o nových zvukových produktech zahrnují:

• HyperX Cloud III Gaming Headset: HyperX postavil svou dnes již legendární řadu herních headsetů Cloud na charakteristickém pohodlí HyperX a pozornost věnovaná detailům pokračuje i u modelu Cloud III. Jsou vybavena přepracovanými 53mm úhlovými měniči a technologií DTS® Headphone:X®1, která navíc přináší pohlcující a přesnou prostorovou 3D zvukovou reprodukci. Tým akustických inženýrů společnosti HyperX vyladil měniče headsetu na míru pro optimální zvuk a přesnost. Sluchátka Cloud III jsou také navržena pro delší herní seance, a to díky plyšovým náušníkům z paměťové pěny HyperX a dodatečnému polstrování hlavového mostu. Součástí headsetu je 10mmmikrofon s potlačením šumu, mimořádně čistým zvukem a vnitřní pop-filtr z kovové síťoviny, který snižuje rušivý hluk. Má také jednoduché ovládání zvuku a mikrofonu na sluchátkách a je kompatibilní s PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a mobilními zařízeními. Sluchátka jsou vybavena konektory 3,5 mm, USB-C a USB-A a dodávají se s tenkým adaptérem, který poskytuje připojení USB-C i USB-A.

Klik pro zvětšení (HyperX přináší nástupce legendy, herní headset Cloud III)

• HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds: Sluchátka do uší Cirro Buds Pro nabízejí přesné potlačení hluku pomocí hybridní technologie aktivního potlačení hluku, která zajišťuje čistý zvuk. Sluchátka Cirro Buds Pro také nabízejí režim okolního zvuku, který uživatelům umožňuje zůstat ve spojení s okolím, a také zvukové připojení s nízkou latencí pro mobilní hry. Díky připojení Bluetooth® 5.2 poskytují tato sluchátka volnost bezdrátového připojení a zároveň nabízejí odolnost HyperX s voděodolností IPX43 a ochranné nabíjecí pouzdro dokáže sluchátka plně nabít za pouhých 40 minut. Sluchátka jsou vybavena třemi sadami ušních nástavců pro individuální a bezpečné uchycení a výdrží baterie až 35 hodin2. Sluchátka Cirro Buds Pro jsou k dispozici v černé, modré a pískové barvě.

Nové produkty budou k dispozici v obchodě HyperX EMEA Shop. Další informace o produktech HyperX naleznete na adrese HyperX.com.

• HyperX Cloud III Gaming Headset – Doporučená maloobchodní cena je 2 799 Kč

• HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds – Doporučená maloobchodní cena je 2 399 Kč


DALŠÍ

CGwillWin