hw
Logitech G predstavuje najnovšiu e-šport inováciu

Logitech G predstavuje najnovšiu e-šport inováciu
12:33, 24.05.2023

Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor hráčskych technológií a vybavenia, predstavuje bezkonkurenčný e-športový bezdrôtový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Nový headset PRO X 2, navrhnutý a testovaný najlepšími e-športovcami, používa úplne nové revolučné akustické meniče PRO-G GRAPHENE, ktoré z neho robia ultimátny zdroj herného zvuku a nevyhnutný doplnok pre najnáročnejších a najsúťaživejších hráčov.

Klik pro zvětšení (Logitech G predstavuje najnovšiu e-šport inováciu)

„Základnou filozofiou radu Logitech G PRO je vytvárať hráčske vybavenie, ktoré spĺňa náročné potreby profesionálnych e-športovcov a súťaživých hráčov,“ povedal Chris Pate, hlavný produktový manažér radu Logitech G PRO. „S modelom PRO X 2 sme dosiahli prelomovú úroveň funkčnosti vďaka prepracovaniu našich akustických meničov PRO-G s využitím technológie Graphene Audio. S grafénom sme dokázali vytvoriť akustický menič, ktorý je mimoriadne tuhý a zároveň takmer neuveriteľne ľahký. To zabezpečuje verný zvuk s extrémne nízkym skreslením, čo dáva profesionálom potenciál potrebný k maximálnemu hernému výkonu.“

Čistota zvuku a dobrá komunikácia patria v e-športoch k rozhodujúcim faktorom, ktoré ovplyvňujú víťazstvá. Schopnosť počuť aj najmenší zvukový podnet a bezproblémovo komunikovať so spoluhráčmi je veľmi významná. Nový akustický menič PRO-G GRAPHENE Audio Driver má precíznu konštrukciu so špeciálne uchytenou 50 mm grafénovou membránou, ktorá umožňuje vytvoriť doposiaľ neslýchané realistické zvukové prostredie. Hlavným prínosom je vylepšenie reprodukcie zvukov, presnejšia časová synchronizácia a zníženie skreslenia, aby bolo možné jasnejšie zvukovo identifikovať objekty a rýchlejšie rozoznať ich polohu pri pohybe voči hráčom.

Okrem nového akustického meniča PRO-G GRAPHENE ponúka PRO X 2 oproti predošlému bezdrôtovému headsetu PRO X aj ďalšie významné vylepšenia.

Klik pro zvětšení (Logitech G predstavuje najnovšiu e-šport inováciu)

● Robustné pripojenie – Pripravený na každú situáciu vďaka vylepšenému bezdrôtovému pripojeniu LIGHTSPEED/Bluetooth a káblovému pripojeniu s klasickým 3,5 mm konektorom. Technológia LIGHTSPEED teraz zaistí profesionálne bezdrôtové pripojenie s výdržou až 50 hodín prevádzky na jedno nabitie a spoľahlivým dosahom až 30 m.

● Oceňovaná konštrukcia PRO – Headset PRO X 2, navrhnutý pre profesionálnych hráčov a v spolupráci s nimi, má robustný, a pritom ľahký odolný rám z hliníka a ocele. Sľubuje maximálne pohodlie vďaka otočnému odolnému závesu a vymeniteľným náušníkom z koženky a velúru.

● Spoľahlivá komunikácia – 6 mm mikrofón s kardioidnou charakteristikou na odnímateľnom ramene a s pokročilým softvérovým filtrom Blue VO!CE nastaviteľným cez aplikáciu G HUB pre dobre zrozumiteľnú a nerušenú komunikáciu.

● DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound – Dokonalý priestorový zvuk vám pomôže presne určiť, kde sa skrývajú vaši protivníci skôr, ako nájdu oni vás a znásobí celkový zážitok z hry.

Rad Logitech G PRO je vyvíjaný v rámci unikátneho programu Design by Collaboration, ktorý združuje mnoho špičkových svetových e-športovcov a e-športových tímov pre vývoj nového, vysoko funkčného e-športového vybavenia, ktoré posúva hranice inovácií a výkonu a dáva im konkurenčnú výhodu.

Klik pro zvětšení (Logitech G predstavuje najnovšiu e-šport inováciu)

„Vždy som cítil, že si spoločnosť Logitech G pri vývoji produktov váži spätnú väzbu a názory odo mňa i ďalších hráčov. Preto je jej vybavenie dokonale funkčné a medzi špičkovými e-športovcami najobľúbenejšie. Pri vývoji hráčskeho headsetu G PRO X 2 som oceňoval väčší komfort a vynikajúci mikrofón. Nový grafénový akustický menič zmenil podmienky hrania – naozaj som vďaka nemu získal novú výhodu, ktorá mi pomáha vyhrávať nad súpermi,“ povedal Oleksandr „s1mple“ Kostyljev, hráč Counter-Strike z organizácie Natus Vincere.

Spoločnosť Logitech G už od začiatku procesu návrhu spolupracuje s profesionálmi z oblasti e-šport, aby získala spätnú väzbu, mohla robiť kľúčové rozhodnutia a testovaním zdokonalila vlastnosti i dizajn produktov. Vďaka zohľadneniu spätnej väzby pri vytváraní nových nástrojov a riešení sa zariadenia značky Logitech G stali de facto štandardom a lídrom v oblasti profesionálneho herného vybavenia pre e-šport.

Bezdrôtový hráčsky headset PRO X 2 LIGHTSPEED si zákazníci na Slovensku a v Českej republike budú môcť pred objednať na PGS.sk, Alza alebo CZC.cz od 24. 5. 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 269 € (5 999 Kč).


DALŠÍ

CGwillWin