hw
ENDORFY a nové modely klávesnic z řady Thock Wireless

ENDORFY a nové modely klávesnic z řady Thock Wireless
15:45, 08.03.2023

ENDORFY, nová globální značka pro hráče, tvůrce a technologické nadšence, uvádí na trh další bezdrátové klávesnice ze série Thock Wireless. K již dostupnému Thock Compact Wireless (60 %) přibývají tři novinky – Thock Wireless (plná velikost), Thock 75 % Wireless (75 %) a Thock TKL Wireless (bez numerické klávesnice). Uživatelé si nyní mohou užívat svobodu bezdrátového hardwaru ve velikosti, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

„Chceme, aby naše produkty splňovaly očekávání uživatelů“ – říká Jacek Serwański, marketingový ředitel společnosti ENDORFY. „Zákazníci chtějí vybavení, které vydrží roky a lze jej upravovat, jak oni chtějí. S řadou Thock Wireless reagujeme na jejich potřeby, například přidáním funkce hot-swap do klávesnic.“.

Klik pro zvětšení (ENDORFY a nové modely klávesnic z řady Thock Wireless)

Funkce hot-swap umožňuje snadnou výměnu spínače. Klávesnice podporují všechny modely spínačů se 3 a 5 piny, takže uživatelé mohou experimentovat se svým vybavením – počínaje přepínači Kailh Box Red, Black a Brown. Každý spínač je osazen odolnou klávesou (čepičkou) vyrobenou z materiálu PBT technologiím. Double Shot, která zajišťuje vysokou kvalitu a odolnost kláves.

Klávesnice Thock Wireless lze také přizpůsobit pomocí kompatibilního příslušenství ENDORFY a vlastního softwaru, který umožňuje plně upravit nastavení podle vlastních preferencí uživatele.

3 způsoby připojení

Každou klávesnici Thock Wireless lze připojit k ostatním zařízením 3 různými způsoby – přes USB kabel, Bluetooth nebo bezdrátové připojení 2,4 GHz. To umožňuje pohodlné používání klávesnice i ve větší vzdálenosti od obrazovky, například z pohodlí gauče.

HOT-SWAP, KAILH BOX A DOUBLE SHOT – co více si můžete přát?

Klávesy řady Thock Wireless jsou prakticky nezničitelné díky použití dvou vrstev materiálu PBT a technologie Double Shot. Během tohoto procesu jsou do klíčové formy vstřikovány dvě varianty trvanlivého a odolného polymeru. V důsledku toho klávesy nevyžadují žádnou další povrchovou úpravu (na rozdíl od lakovaných krytek kláves) a jsou extrémně odolné proti oděru.

Pod klávesami (čepičkami) s originálními ENDORFY popisky, jsou mechanické spínače Kailh Box – takový odolní „bad boys“, stem s extra zesílenou strukturou a odhadovanou životností 70 milionů kliknutí. Klávesnice jsou vybaveny následujícími verzemi:

• Kailh Box Red – lineární spínače, perfektní, když je nezbytná okamžitá odezva a nízká ovládací síla (u klávesnic Thock 75% Wireless Red, Thock TKL Wireless Red a Thock Wireless Red);

• Kailh Box Black – lineární spínače, které vyžadují větší sílu k aktivaci (u klávesnic Thock 75% Wireless Black a Thock TKL Wireless Black);

• Kailh Box Brown – taktilní spínače navržené pro situace, které vyžadují plynulé a jemné pohyby, se znatelným „cvaknutím“ při aktivaci (u klávesnice Thock Wireless Brown).

Každá klávesnice byla navržena s ohledem na největší nadšence do moddingu a disponují funkcí hot-swap, která umožňuje snadnou výměnu spínače. Řada Thock Wireless je kompatibilní se všemi 3pinovými a 5pinovými spínači.

Klik pro zvětšení (ENDORFY a nové modely klávesnic z řady Thock Wireless)

Mé jméno je RGB, ARGB

Klávesnice Thock Wireless jsou vybaveny ARGB podsvícením, které lze snadno ovládat a přizpůsobit vzhledu celkovému dojmu zbytku počítačové sestavy.

Pomocí přiloženého softwaru lze mimo jiné zvýraznit každé z tlačítek jinou barvou, změnit barvu strategických kláves nebo nastavit jeden efekt plošně. Změny v podsvícení je možné provádět přímo pomocí klávesnice – bez instalace softwaru.

Pohodlné ovládání hlasitosti

Vybrané klávesnice z řady Thock Wireless jsou vybaveny praktickým ovládáním hlasitosti, které je dostupné u následujících modelů:

• Thock Wireless Red
• Thock Wireless Brown
• Thock 75% Wireless Red
• Thock 75% Wireless Black

Pohyb ovládacího kolíku má jasně znatelný krok, což uživateli umožňuje přesně nastavit požadovanou hladinu hlasitosti, aniž by spustil oči z obrazovky. K úplnému ztlumení (mute) stačí jedno kliknutí.

Více informací o jednotlivých klávesnicích ENDORFY řady Thock Wireless naleznete na stránkách výrobce.


DALŠÍ

CGwillWin