hw
Genesis Krypton 555 je herní myš v atraktivním designu

Genesis Krypton 555 je herní myš v atraktivním designu
12:15, 21.02.2023

Základem herní myši Genesis Krypton 555 je špičkový optický senzor Pixart PAW3333. Kvalita a parametry tohoto senzoru uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Maximální rychlost sledování kurzoru 300 IPS a maximální zrychlením 35G zajistí neuvěřitelný výkon a plynulou odezvu v každé hře. K dispozici je tlačítko DPI pro šest úrovní, které umožňuje nastavit rychlost kurzoru podle požadovaných preferencí v rozsahu 200 až 800 DPI.

Atraktivní design myši je podpořen RGB podsvícením s efektem PRISMO. Dedikovaný software umožní nastavit podsvícení podle požadavků hráče a doplní atmosféru herní sestavy.

Klik pro zvětšení (Genesis Krypton 555 je herní myš v atraktivním designu)

Herní myš Genesis Krypton 555 je vybavena extrémně odolnými mechanickými spínači se životností 60 milionů kliknutí. Kvalita spínačů v kombinaci s odolným opleteným kabelem z padákové šňůry garantuje dlouhou životnost myši po mnoho let i při náročném a intenzivním hraní.

Myš má sedm programovatelných tlačítek. Na jedno kliknutí lze okamžitě přepnout funkce myši do předem nastavené požadované kombinace. Programovatelná tlačítka umožňují přiřadit oblíbené funkce a zkratky vybraným tlačítkům, nahrávat makra a získat nad protivníky mnoho výhod ve hře.

Dedikovaný software herní myši Genesis Krypton 555 umožní efektivní konfiguraci parametrů a bezpočet požadovaných nastavení k jednotlivým profilům. Změna citlivosti DPI, nastavení RGB podsvícení, vytváření a ukládání maker i konfigurace každého ze sedmi programovatelných tlačítek vede k vítezství v každé hře.

Klik pro zvětšení (Genesis Krypton 555 je herní myš v atraktivním designu)

Atraktivní design herní myši Genesis Krypton 555 je navíc vysoce ergonomický. Namáhání zápěstí během hraní je minimalizováno i v případě velmi dlouhého hraní. Hmotnost myši je nízká, pouhých 70 g, a garantuje maximální ovládání i během velmi rychlých pohybů. Tvar myši bude vyhovovat zejména hráčům, kteří používají techniky úchopu „Palm and Claw“.

Vestavěná paměť myši udrží nastavení bez nutnosti jeho obnovy při každém zapnutí počítače. Genesis Krypton 555 si podrží nastavení i v případě, kdy je připojena k jinému počítači.

Herní myš Genesis Krypton 555 je dostupná ve dvou barevných provedeních (černá nebo bílá) prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 599 Kč.


DALŠÍ

CGwillWin