Kultovní GoldenEye 007 už 27. ledna v Xbox Game Passu

Kultovní GoldenEye 007 už 27. ledna v Xbox Game Passu
18:42, 25.01.2023

Loni v září bylo oznámeno, že velký devadesátkový hit GoldenEye 007 se konečně vrátí na konzole, a to zásluhou vývojového studia Rare. Těšit na něj mohou jak ti, kdo se u něj bavili už dřív, tak i nová generace hráčů, která jej teprve objeví.

Dnes chceme oznámit datum vydání GoldenEye 007 v Xbox Game Passu, které je doslova za rohem: celosvětová premiéra byla stanovena na 27. ledna 2023, což je doslova už jen za pár dní. Ve skutečnosti bude distribuce zahájena v některých zemích už v pozdějších hodinách 26. ledna tak, aby hra byla k dispozici 27. na celém světě.

Verze GoldenEye 007 mířící do Xbox Game Passu, je herní klasikou, která v roce 1997 vyvolala velké pozdvižení a vychází z filmového snímku, v němž se James Bond představil publiku v nové éře. I nová verze hry nabídne hratelnost ve stylu stealth střílečky s prvkem plnění úkolů a nikoli nepřekvapivě i legendární multiplayer na rozdělené obrazovce pro akci s přáteli. Přinese také několik zásadních novinek pro moderní publikum, jako jsou alternativní možnosti ovládání, achievementy a nativní rozlišení 16:9 až ve 4K Ultra HD.

GoldenEye 007 vyjde ve verzích pro Xbox One a Xbox Series X|S v rámci předplatného Xbox Game Pass. Kromě toho, hráči vlastníci digitální verzi Rare Replay, kompilace 30 her od studia Rare vzniklé u příležitosti 30. výročí jeho založení, si budou moct hru stáhnout zcela zdarma.


DALŠÍ

CGwillWin