Prosinec ve World of Warships

Prosinec ve World of Warships
21:07, 09.12.2022

Společnost Wargaming, vydavatel a vývojář her World of Warships a World of Warships: Legends, spustil dvě obsahově nabité aktualizace pro své dvě přední námořní MMO hry. World of Warships na PC vítá rok 2023 spoustou novoročního obsahu včetně bezplatného kontejneru, „souboje koled" a novoročních bitev. Vedle toho World of Warships slaví pět let na platformě Steam se zajímavou a bezprecedentní odměnou 5 amerických dolarů, která je k dispozici pro nové hráče právě na Steamu. Pro konzolové hráče ve World of Warships: Legends, oslavy začínají třítýdenním kalendářem Dobrodružství válečných lodí, spolu s kampaní Double Impact, na jejímž konci čekají na hráče nejen nové lodě, ale také převleky, které lze získat výměnou za zimní střepy Legendy.

Pryč se starým a dovnitř s novým

Rok 2023 se rychle blíží a World of Warships nabízí hráčům spoustu možností, jak oslavit nový rok. Tyto oslavy odstartuje bezplatný Santův dárkový kontejner v Admiralitě. Další Santovy kontejnery jsou k dispozici ve zbrojnici a v prémiovém obchodě a jsou plné dobrot, které překonají lednovou náladu. Hráči v nich najdou vše od dublonů a uhlí až po jednu ze 174 lodí - některé z nich jsou vzácné - a mohou tak snadno vplout do nového roku.

V polovině měsíce se na válečných lodích rozjíždí také Souboj koledníků, v němž se dva týmy utkají v roli Santa Clausů z opačných pólů, aby včas doručili dárky. Zúčastněte se této zábavné akce a kromě mnoha dalších cen si zajistěte jednoho ze dvou tematických velitelů s unikátními hlasovými linkami spolu s jednou ze dvou stálých kamufláží. A konečně pět skupin bojových misí s názvem Novoroční bitva nabízí jako odměnu za splnění těchto misí výběr lodí - Dido nebo Canarias.

Na oslavu pěti let na platformě Steam nabízí World of Warships novým hráčům na této platformě snadný způsob, jak získat kredit do Steam peněženky ve výši 5 USD, a to získáním úspěchu Amatér vítězstvím v 10 náhodných bitvách do 17. prosince. Těm, kteří budou úspěšní, bude tento kredit přidán do jejich peněženky služby Steam do týdne od splnění výzvy.

Procházka v říši divů válečných lodí

World of Warships: Legendy vítá sváteční sezónu! V rámci oslav jsou představeny zimní střepy, které lze získat kdekoli od Windroses až po režim Arény a nákup balíčků. Když si tyto střepy zajistíte, mohou si hráči odemknout spoustu dobrot, od zimních lodí až po velitelské převleky - včetně legendárního japonského křižníku Yoshino, který je vyzdoben vlastním speciálním svátečním skinem. Do hry se také dostává spousta různých beden, které jsou plné vlastních překvapení.

A konečně, World of Warships: Legendy přináší hráčům ne 12, ale 21 dní Vánoc s kalendářem dobrodružství. Je plný denních úkolů, které přinášejí denní i týdenní odměny, a hráči se mohou propracovat až k hlavní výhře - exkluzivnímu převleku velitele Santy, který lze použít téměř na každého velitele ve hře.


DALŠÍ

CGwillWin