Vigor přináší novou sezónu ve znamení cross-overů

Vigor přináší novou sezónu ve znamení cross-overů
11:18, 27.09.2022

Vývojáři z největšího českého videoherního studia Bohemia Interactive představují nový update Chronicles: Deliverance – nejnovější kapitolu v sérii free-to-play looter-shooter titulu Vigor. Aktualizace přináší mimo jiné nový consumable Adrenaline Shot, který posílí výkonnost hráčovy postavy, 75úrovňový Battle Pass inspirovaný hrami ze série Arma a novou zbraň – SMG Berry M12! Objevte nově přidané sezónní výzvy, které na vás čekají.

Nová aktualizace představuje ideální příležitost pro Bohemia Interactive nabídnout hráčům crossover mezi svými dvěma tituly Vigor a Arma Reforger, který byl vydán v předběžném přístupu v květnu 2022. Tento crossover přichází v podobě Battle Passu inspirovaného předměty a vybavením z Arma Reforger.

Druhá spolupráce v rámci Vigor Chronicles: Deliverance přichází v podobě balíčku s postavami převzatými z další hry Bohemia Interactive DayZ, konkrétně hrdinkou Hannah a legendárním Žlutým králem! Převezměte styl této ikonické dvojice a napište svůj vlastní příběh v Outlands!

Aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance přináší také další prohloubení herního lore.

„Přesto, že jsme věděli, že s touto aktualizací nebudeme moci představit novou sadu audiokazet – primárního nástroje pro prezentaci příběhů herního světa Vigor – chtěli jsme prostřednictvím traileru vyprávět zcela nový příběh a propojit některé části z předchozích sezón. Tento trailer je o Johnu Andersonovi, vojákovi, který byl zajat na Everonu (ostrov z herního světa původní Arma: Cold World Crisis a novinky Arma Reforger) a převezen do sovětského vězení. Po mnoha útrapách musí podniknout odvážný útěk a najít spojence," doplňuje marketingový specialista hry Vigor, Antonis Dimosthenous.

Novinky aktualizace Vigor Chronicles: Deliverance
● Chronicles: Deliverance Battle Pass (75 levelů)
Inspirovaný sesterskou hrou Arma Reforger od Bohemia Interactive
● Nový consumable “Adrenaline Shot”
Poskytne okamžité zvýšení rychlosti a nosnosti postavy
● Nová zbraň SMG Berry M12
Armádní samopal vzbudí strach v očích vašich protivníků
● Vylepšené budování hráčova úkrytu
Vylepšení poskytují vyšší bonus
● Nové sezónní výzvy a speciální odměny
Nová exkluzivní odměna po splnění všech 50 výzev
● Vylepšené odměny z Air Drop instancí
● Úpravy uživatelského rozhraní s ohledem na nové hráče

DALŠÍ

CGwillWin