Herní disky WD_BLACK nyní na trhu

Herní disky WD_BLACK nyní na trhu
11:01, 16.08.2022

společnost Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) nedávno v rámci tiskové konference What´s Next Western Digital představila dvě novinky ve své produktové řadě WD_Black. Tyto novinky jsou nyní dodávány na trh. Jsou to interní SSD disk WD_BLACK™ SN850X NVMe™ a herní externí SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive. Obě novinky jsou navrženy tak, aby zvýšily hráčům zážitek z hraní.

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe – optimalizovaný pro elitní hráče, kteří hledají bezkonkurenční výkon. Tento výkonný interní SSD disk PCIe® Gen41 přináší zlomové rychlosti čtení2 až 7 300 MB/s. Minimalizovaná latence, prediktivní načítání a adaptivní řízení teploty zajistí hráčům neuvěřitelný zážitek z hraní a přidá navíc rychle časy načítání a spouštění her a herních kapitol, plný vizuální zážitek a nekompromisní řízení zahřívání. Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) s novým herním režimem Game Mode 2.0 (pouze u Windows®) uvolňuje potenciál růstu výkonu počítače, a hráči mohou hrát, streamovat, nahrávat a ukládat hry a dominovat při jejich hraní. Volitelný chladič (u modelů 1 TB a 2 TB) je určen pro udržení špičkového výkonu a je doplněn i RGB podsvícením pro vylepšení vzhledu každého herního stroje.

Klik pro zvětšení (Herní disky WD_BLACK nyní na trhu)

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe je k dostání v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB3 prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů a také na internetovém obchodě Western Digital Store. Ceny začínají na 4 749 Kč (1 TB bez chladiče).

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive – vytvořený pro hráče, kteří hledají přenosné úložiště, které nabízí výkon i styl. Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive má rozhraní USB 3.2 Gen2x2 a žhavé rychlosti čtení2 až 2 000 MB/s. Disk je doplněn RGB podsvícením s ovládáním (pouze Windows). Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozici ke stažení) poskytuje plné ovládání LED displeje a muže být synchronizován s mnoha stávajícími RGB ekosystémy pro nastavení, které může být personalizováno podle hráčova oblíbeného stylu. Štíhlý, kompaktní a odolný design disku předurčuje WD_Black P40 i pro hraní her na cestách.

Klik pro zvětšení (Herní disky WD_BLACK nyní na trhu)

Externí herní SSD disk WD_Black P40 Game Drive je k dostání v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB3 prostřednictvím vybraných prodejců, reselerů a systémových integrátorů a také na internetovém obchodě Western Digital Store. Ceny začínají na 2 869 Kč (500 GB).


DALŠÍ

CGwillWin