hw
HyperX přichází s novým mikrofonem DuoCast

HyperX přichází s novým mikrofonem DuoCast
12:56, 01.08.2022

HyperX, specialista na herní periferie společnosti HP Inc. a lídr v oblasti gamingu a esportu, rozšiřuje své portfolio mikrofonů o tři novinky: nový USB mikrofon HyperX DuoCastTM a bílé barevné provedení USB mikrofonů HyperX SoloCastTM a QuadCastTM. SoloCast také od nynějška podporuje záznam zvuku ve vysokém rozlišení 24 bitů/96 kHz, a to prostřednictvím nejnovější aktualizace softwaru HyperX NGENUITY.

„Rostoucí komunita tvůrců obsahu, influencerů a hráčů má jedinečné potřeby a HyperX jim může nabídnout širokou škálu produktů na míru jejich požadavkům,“ uvedla Bianca Walter, audio business manažerka pro střední a východní Evropu ve společnosti HyperX. „Neustále se snažíme vyhovět nárokům dnešních uživatelů, a proto nabízíme komplexní řadu mikrofonů s čistým, konzistentním zvukem a širokou škálou designových variant. Díky tomu si na své přijdou hráči, streameři, casteři, studenti i profesionálové v oboru.“


Poslední přírůstky do rodiny mikrofonů HyperX poskytují novou úroveň pohodlí, výkonu i ovládání, a tím pádem také lepší uživatelský zážitek. Konkrétní mikrofony nabízí:

• USB mikrofon HyperX DuoCast: Nový USB mikrofon DuoCast splňuje požadavky profesionálních i začínajících streamerů, ať už používají PC, PS5TM, PS4TM nebo Mac. Podporuje zvuk ve vysokém rozlišení s 24bitovou hloubkou a vzorkovací frekvencí až 96 kHz, takže snímání hlasu je vysoce kvalitní a křišťálově čisté. Ke skutečně dokonalému zachycení zvuku využívá mikrofon také zabudovaný pop filtr. HyperX DuoCast má nízkoprofilový držák s tlumičem (shock mount), snadné nastavení citlivosti a uživateli dává na výběr ze dvou volitelných režimů nahrávání – kardioidním a všesměrovým. Praktické jsou funkce rychlého ztlumení poklepáním na mikrofon a LED indikace stavu vysílání. Mikrofon nabízí také proužek RGB podsvícení, které lze nastavit pomocí softwaru HyperX NGENUITY.

• Mikrofon HyperX QuadCast S: Nově k dispozici i v bílém barevném provedení, QuadCast S je USB mikrofon s dynamickými světelnými RGB efekty, které lze nastavit prostřednictvím softwaru HyperX NGENUITY. Mikrofon QuadCast S nabízí vestavěný antivibrační držák s tlumičem, zabudovaný pop filtr pro minimalizaci okluzivních souhlásek, ztlumení zvuku poklepáním a LED indikátor stavu vysílání. Přístroj disponuje čtyřmi nahrávacími režimy – stereofonním, všesměrovým, kardioidním a obousměrným – a přizpůsobí se tak aktuálním potřebám uživatele. Ve spodní části mikrofonu jde snadno nastavit citlivost záznamu, najdete zde také výstup na 3,5 mm jack konektor pro přímý odposlech. Mikrofon QuadCast tak poskytuje čistý a konzistentní zvuk během streamů i videokonferencí.

• Mikrofon HyperX SoloCast: SoloCast přináší uživatelům USB mikrofon se snadným nastavením plug-n-play, navíc v novém bílém barevném provedení, které dobře ladí s různými styly. Mikrofon využívá kardioidní směrové nahrávání, jež je citlivější na zdroje zvuku přímo před mikrofonem. To z něj činí ideální volbu pro hlasový chat při hrách, streamování mluveného slova a tvorbu zvukových nahrávek. Mikrofon nabízí funkci ztlumení poklepáním, LED indikaci stavu vysílání a univerzální otočný stojan, který usnadňuje používání. Novinkou modelu SoloCast je zvuk s vysokým rozlišením o hloubce 24bitů a frekvencí vzorkování až 96 kHz, což činí nahrávky ještě kvalitnějšími. Hi-res audio je jednoduše dostupné prostřednictvím aktualizace firmwaru HyperX NGENUITY.

Nový USB mikrofon HyperX DuoCast je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 750 Kč. HyperX QuadCast S v bílé barvě je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 4 450 Kč. Bílá varianta mikrofonu HyperX SoloCast je k dispozici za cenu 1 850 Kč. Všechny nové produkty jsou dostupné v maloobchodní síti HyperX a také online. Další informace o dostupnosti naleznete na stránkách produktů.


DALŠÍ

CGwillWin