Western Digital rozširuje svoje portfólio SSD diskov

Western Digital rozširuje svoje portfólio SSD diskov
11:54, 11.05.2022

Spoločnosť Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) v priebehu online tlačovej konferencie What´s Next Western Digital oznámila dve novinky vo svojom produktovom rade WD_Black určenom pre hráčov. Sú to interný SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe a herný externý SSD disk WD_BLACK P40 Game Drive. Obe novinky sú navrhnuté tak, aby zvýšili hráčom zážitok z hrania. Obohatené portfólio WD_Black teraz ponúka hráčom ďalšie možnosti, ako upgradovať herný PC alebo hernú konzolu.

„Som potešený pokračujúcou spoluprácou so spoločnosťou Western Digital preto, aby sme poskytovali výnimočný zážitok z hrania hier,“ hovorí Joe Macri, CTO spoločnosti AMD, a dodáva: „Hry nás dokážu do svojho deja vťahovať stále viac a požiadavky na rýchlosť a bezproblémové hranie rastú. AMD usiluje o odstránenie oneskorenia medzi systémom, pamäťou a pripojenými zariadeniami, ako sú SSD herné riešenia od Western Digital tým, že prijímame najnovšie technológie PCIe a optimalizujeme latenciu CPU a GPU procesorov AMD. Naše kombinované riešenie umožní bohatší vizuálny zážitok, rýchlejšie načítanie a konzistentnejšie hranie hier.“

Klik pro zvětšení (Western Digital rozširuje svoje portfólio SSD diskov)

„Hráči používajú originálne spôsoby, ako zlepšiť svoje hranie, a chcú pracovať s produktami tých najlepších technológií a značiek, ako napríklad AMD. To nás inšpiruje k tomu, aby sme vyvíjali riešenia, ktoré im pomôžu prekonávať bariéry,“ hovorí Rob Soderbery, výkonný viceprezident a generálny manažér spoločnosti Western Digital pre segment flash pamätí, a dodáva: „Naše bohaté portfólio WD_Black zabezpečí, že hráči budú vybavení tak dobre, aby mohli víťaziť v dnešných hrách a boli pripravení na to, čo príde v blízkej budúcnosti.“

Značka WD_Black v priesečníku zábavy a vyspelej technológie poskytuje inovatívne ukladacie riešenia stavané na mieru, ktoré prinášajú maximum vo výkone aj štýle. Nove rozšírené portfólio WD_Black bude zahŕňať:

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe – optimalizovaný pre elitných hráčov, ktorí hľadajú bezkonkurenčný výkon. Tento výkonný interný SSD disk PCIe Gen41 prináša zlomové rýchlosti čítania2 až 7 300 MB/s. Minimalizovaná latencia, prediktívne načítanie a adaptívne riadenie teploty zabezpečí hráčom neuveriteľný zážitok z hrania a pridá navyše rýchle časy načítania a spúšťania hier a herných kapitol, plný vizuálny zážitok a nekompromisné riadenie zahrievania. Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozícii k stiahnutiu) s novým herným režimom Game Mode 2.0 (len u Windows) uvoľňuje potenciál rastu výkonu počítača, a hráči môžu hrať, streamovať, nahrávať a ukladať hry a dominovať pri ich hraní. Voliteľný chladič (pri modeloch 1 TB a 2 TB) je určený pre udržanie špičkového výkonu a je doplnený aj RGB podsvietením pre vylepšenie vzhľadu každého herného stroja.

Klik pro zvětšení (Western Digital rozširuje svoje portfólio SSD diskov)

Externý herný SSD disk WD_Black P40 Game Drive – vytvorený pre hráčov, ktorí hľadajú prenosné úložisko, ktoré ponúka výkon aj štýl. Externý herný SSD disk WD_Black P40 Game Drive má rozhranie USB 3.2 Gen2x2 a žeravé rýchlosti čítania2 až 2 000 MB/s. Disk je doplnený RGB podsvietením s ovládaním (len Windows). Ovládací panel WD_BLACK Dashboard (k dispozícii k stiahnutiu) poskytuje plné ovládanie LED displeja a môže byť synchronizovaný s mnohými existujúcimi RGB ekosystémami pre nastavenie, ktoré môže byť personalizované podľa obľúbeného štýlu hráča. Štíhly, kompaktný a odolný dizajn disku predurčuje WD_Black P40 aj pre hranie hier na cestách.

SSD disk WD_BLACK SN850X NVMe bude dostupný v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB a v cenách od (U.S. MSRP) prostredníctvom vybraných predajcov, reselerov a systémových integrátorov a taktiež v internetovom obchode Western Digital Store od júla 2022.

Externý herný SSD disk WD_Black P40 Game Drive bude dostupný v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB a v cenách od (U.S. MSRP) prostredníctvom vybraných predajcov, reselerov a systémových integrátorov a taktiež na internetovom obchode Western Digital Store od leta 2022.


DALŠÍ

CGwillWin