18:19, 21.03.2022
Poľský CD Projekt RED dnes oficiálne oznámil vývoj novej hry z univerza Wiedzmin. Pôjde o úvodnú časť novej pripravovanej ságy tak ako sme mali možnosť zažiť počas ich pôvodnej trilógie s Geraltom.
Najväčším prekvapením je, že poliaci už nevyužijú vlastný engine a pôjdu na Unreal Engine 5, s čím sa súčasne spája oznámenie partnerstva so spoločnosťou Epic Games. CD Projekt tak bude spolupracovať na vývoji UE5 a mať prístup ku všetkým novým aktualizáciám a doplnkom ešte skôr než iné firmy. Na ďalšie informácie si pochopiteľne musíme ešte počkať.
Vše, co bylo představeno na XBOX Games Showcase a Gears of War: E-Day DirectFilip Voržáček
Dvě třetiny rodičů se bojí, že jejich děti hrají příliš mnoho videohryFilip Voržáček
VÍCE K TÉMATU: The Witcher RPG

