hw
HyperX oznamuje kompaktnú klávesnicu Alloy Origins 65

HyperX oznamuje kompaktnú klávesnicu Alloy Origins 65
10:56, 08.03.2022

Aj anglická spoločnosť HyperX, patriaca dnes už pod koncern HP, sa pomaly ale isto prebúdza a oznamuje novinky pre aktuálny rok. Dnes je reč konkrétne o kompaktnej klávesnici Alloy Origins 65, ktorá filozofiou nadväzuje na úspešnú 60% verziu z minulého roka. Ide o prenosný produkt vybavený spínačmi priamo od HyperX a viac o nej vám povie tlačová správa pod čiarou.

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc. a přední značka v oblasti her a esportu, dnes oznámil, že mechanická herní klávesnice HyperX Alloy OriginsTM 65 se nyní dodává s možností taktilního spínače HyperX Aqua1 nebo lineárního spínače HyperX Red1. Klávesnice s 65procentním rozložením obsahuje vyhrazené klávesy se šipkami, klávesy Page Up a Page Down, klávesu Home a klávesu Delete, které poskytují optimalizovanou rovnováhu mezi kompaktností a funkčností.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit naše možnosti klávesnic na trhu ultra kompaktního příslušenství o novou klávesnici s 65procentním rozložením a přidané varianty spínačů pro Alloy Origins 60," řekla Bianca Walter, obchodní manažerka pro region EMEA. „Alloy Origins 65 je navržena speciálně pro hráče, kteří hledají klávesnici, která nabízí více prostoru pro pohyb myši a zároveň poskytuje vyhrazené klávesy pro šipky, mazání, posun nahoru a dolů."

Klávesnice je vybavena mechanickými spínači HyperX, které jsou konstruovány s ohledem na výkon a dlouhou životnost, přičemž životnost každého spínače je 80 milionů kliknutí. Klávesnice obsahuje klávesy s RGB podsvícením s odkrytým designem LED a pěti nastavitelnými úrovněmi jasu. Klávesnice Alloy Origins 65 přidává další vrstvu kreativního stylu a přizpůsobení a obsahuje také laserem leptané lakované ABS kláves escape a mezerníku v červeném a modrém barevném motivu, které se hodí k preferenci uživatelů vybraných spínačů.

HyperX Alloy Origins 65 a HyperX Alloy Origins 60, které jsou nyní k dispozici v limitované růžové barvě s červenými lineárními spínači1, využívají klávesy s RGB podsvícením pro jasnější osvětlení se zářivými světelnými efekty a prémiové dvojité kryty kláves PBT se sekundárními funkcemi pro dlouhodobé používání a odolnost. Oba typy klávesnic nabízejí pokročilé funkce přizpůsobení osvětlení a maker, včetně přizpůsobitelných světelných efektů pro jednotlivé klávesy2. Klávesnice se dodávají také s dalšími doplňkovými klávesami3, včetně klávesy HX ESC a exkluzivního mezerníku navrženého společností HyperX, spolu s vytahovačem kláves pro další přizpůsobení.

Celá řada Alloy Origins je vybavena funkcí Custom Game Mode, která uživatelům umožňuje zvolit, které klávesy budou povoleny a které zakázány. Makro klávesy lze přiřadit a uložit do knihovny maker a uživatelé si mohou vybrat ze tří nastavitelných úhlů klávesnice pro ideální polohu. Díky vestavěné paměti si uživatelé mohou uložit až tři profily pro hraní na cestách pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Mezi další funkce patří 100 % anti-ghosting, plný N-key rollover a odpojitelný kabel klávesnice z USB typu C na USB typu A.

Mechanická herní klávesnice HyperX Alloy Origins 65 ve verzích se spínači HyperX Red a HyperX Aqua, mechanická herní klávesnice Alloy Origins 60 se spínači HyperX Aqua a mechanická herní klávesnice Alloy Origins 60 se spínači HyperX Red v růžovém barevném provedení jsou k dispozici za 2 999 Kč u vybraných partnerů v regionu EMEA. Další informace o produktové řadě Alloy Origins najdete na stránce HyperX Alloy Origins.

Vzhledem k aktuální situaci s COVID-19 může u společnosti HyperX dojít ke zpoždění produktů a dodávek. Společnost HyperX přijímá veškerá možná opatření ve spolupráci s partnery, aby minimalizovala dopad na své zákazníky a zajistila dostupnost produktů a jejich včasné dodání.


DALŠÍ

CGwillWin