hw
PanzerGlass představuje nové příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S22

PanzerGlass představuje nové příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S22
12:29, 24.02.2022

Tento pátek startuje prodej prvního modelu z očekávané řady špičkových telefonů Samsung Galaxy S22. Dánský výrobce PanzerGlass je již na všechny modely z této nové řady plně připraven a nabízí inovovanou nabídku produktů včele s plně kompostovatelným PanzerGlass obalem, skly s podporou čtečky otisků prstů v displeji nebo odolným krytem HardCase.

Klik pro zvětšení (PanzerGlass představuje nové příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S22)

Nový obal PanzerGlass Biodegradable nabízí tenkou a stylovou ochranu telefonu, která nejen že dobře zařízení ochrání, ale zachová i jeho tenkost. Obal dokonale tlumí nárazy a zároveň poskytuje přístup ke všem důležitým funkcím. PanzerGlass Biodegradable je vyroben z plastu na biologické bázi a je 100% kompostovatelný. Obal tak chrání nejen telefon ale i naši planetu.

PanzerGlass Biodegradable dále podporuje bezdrátové nabíjení a kolem fotoaparátu disponuje drobným vyvýšením pro dokonalou ochranu sestavy fotoaparátu.

Klik pro zvětšení (PanzerGlass představuje nové příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S22)

Obal PanzerGlass HardCase pro řadu Samsung Galaxy S22 přináší kombinaci maximální ochrany a zároveň vyniknutí jedinečného designu telefonu. Díky dvojnásobné certifikaci Military Standard se lze vždy spolehnout na to, že telefon bude v bezpečí i při náročném používání. Obal je tvořen z pevných průhledných zad a měkkého TPU rámečku, čímž se zabraňuje nevzhlednému žloutnutí. Povrch obalu je navíc potažen speciální antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Kromě vysoké odolnosti je tak obal i hygienický.

Tvrzená skla PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S22 jsou vylepšena technologií Micro Fracture+, která zvyšuje o 33 % jejich odolnost na hranách a o více než 33 % odolnost skla jako takového oproti sklům určených pro loňské modely. Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu a jsou taktéž potažena speciální antibakteriální úpravou. Uživatel se tak nemusí bát, že by aplikací skla ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci. Pro správnou a rychlou funkčnost čtečky otisků prstů je potřeba dodržet úplný postup instalace skla výrobcem, a to včetně kalibrace otisků. Skla pro modely S22 a S22+ disponují celoplošným lepením, díky tomu je zajištěná 100% funkčnost i kompatibilita bez „silikonového puntíku v displeji. Ochranné skla pro S22 Ultra mají kvůli zahnutému displeji okrajové lepení.

Klik pro zvětšení (PanzerGlass představuje nové příslušenství pro řadu Samsung Galaxy S22)

  • Nové ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S22 je již v prodeji za cenu od 699 Kč v závislosti na vybraném modelu.


  • DALŠÍ
    
    CGwillWin