Euro Truck Simulator 2: Ibérie je v prodeji!

Euro Truck Simulator 2: Ibérie je v prodeji!
09:10, 07.12.2021

Pyrenejský poloostrov se vyznačuje bohatou a rozmanitou krajinou, od polovyprahlých jihovýchodních pouští po zelené jehličnaté lesy. Rozkládá se zde bezpočet vesnic a měst se slavnou minulostí charakteristických úzkými uličkami a narazíte zde i na spoustu starých kostelů a působivých hradů. Chcete se sem podívat? Tak sedněte za virtuální volant a zajeďte si do hlavního města Španělska Madridu, pobřežního hlavního města Portugalska Lisabonu, nebo do některého z pobřežních měst jako Málaga a Olhão a spousty měst vnitrozemských. Naložte svou zásilku, nastartujte motor a staňte se důležitou součástí silné vývozní ekonomiky.

Klik pro zvětšení (Euro Truck Simulator 2: Ibérie je v prodeji!)

– Projedete se pouští Tabernas, které se často říká „jediná poušť pevninské Evropy“, a propojíte Pyreneje se zbytkem Evropy díky dodávkám ze zdejších rušných přístavů.

– Budete rozvážet automobilové součástky i celá auta z různých automobilek do přepravních terminálů a užívat si přestávky na odpočívadlech a čerpacích stanicích vytvořených tak, aby připomínaly své skutečné protějšky.

– Prohlédnete si památky všech tvarů a velikostí, od středověkých hradů po sochy slavných osobností, a užijete si spektakulární pohled na pobřeží a ještě slavnější „Gibraltarskou skálu“, která se nachází na druhé straně zálivu od pobřežního města Algeciras.

– Odemknete si úspěchy na službě Steam, které jsou dostupné pouze v Pyrenejích.

Klik pro zvětšení (Euro Truck Simulator 2: Ibérie je v prodeji!)

Ve speciálním krabicovém vydání najdete tištěný oboustranný plakát a následující DLC:

DLC ETS2: Ibérie
DLC Special Transport
DLC Spanish Paint jobs Pack
DLC Portuguese Paint jobs Pack

DALŠÍ

CGwillWin