MotoGP 21 je v prodeji!

MotoGP 21 je v prodeji!
10:16, 24.04.2021

MotoGP™21, nová kapitola slavné závodní simulace na dvou kolech, je nyní v prodeji na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PC, Steam a Epic Games Store.

MotoGP™21 obsahuje oficiální sezónu 2021 a je obohacená o výkon konzolí nové generace. Hra vám přinese realističtější zážitek než kdy dřív a několik nových funkcí, jako je postih za dlouhou zatáčku, návrat motorky a teplota brzd.

Vylepšení realistické hratelnosti posílí dojem ze simulace a těšit se můžete i na manažerskou kariéru, která letos zahrnuje i cestu juniorského týmu.

Ikonické nové funkce hratelnosti mají za cíl vytvořit neuvěřitelnou závodní simulaci, kterou hráči ještě nikdy nezažili. Návrat motorky vám z mysli vymaže automatický návrat na trať. Pokud spadnete, budete muset opět usednout na motorku, a to co nejdříve, stejně jako ve skutečných závodech; budete muset neustále sledovat teplotu brzd, abyste měli situaci pod kontrolou; a kvůli postihu za dlouhou zatáčku už vám hra nic neodpustí: pokud porušíte pravidla, budete muset za trest projet delší částí závodu.

Hráči, kteří budou hrát na PlayStation 5 a Xbox Series X, si užijí dynamické rozlišení až ve 4K a také 60 FPS. Hra se může pyšnit vyšší kvalitou a vylepšené nasvícení vytváří atmosféru, která nabízí pocit ze skutečného závodu. Doba načítání je kratší a fanoušci závodů si nyní můžou užít hru více hráčů až pro 22 závodníků. Hráči na PlayStation™ se rovněž můžou těšit na úžasné PS5 DualSense™ včetně haptické zpětné vazby a adaptivních spouští.

A konečně, manažerská kariéra je pátou esencí manažerského zážitku, který přináší hloubkovou strategii, cestu juniorského týmu a kýžený editor. Díky tomu zůstane personalizace klíčovým pilířem celkového herního zážitku a MotoGP™ 21 úplně poprvé nabídne výběr nálepek tvůrců, díky kterým bude vaše* motorka jedinečná a šitá na míru jako vaše preferovaná ikonka na webu!

MotoGP™21 je nyní v prodeji na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch a PC.

DALŠÍ

CGwillWin