WoT Blitz - Tank ve vesmíru

WoT Blitz - Tank ve vesmíru
01:17, 25.03.2021

Příští měsíc World of Tanks Blitz míří za novou hranici svého působení. Cílem bude tentokrát vesmír. Po celý duben mají všechny aktivity kosmickou příchuť, včetně několika herních událostí, návratu Burning Games a režimu Gravity Force, stejně jako nového Battle Passu - Operace Rudá planeta - v hlavní roli s novým tankem Explorer!

První salvu vypálil World of Tanks Blitz na začátku „kosmického“ měsíce model zmíněného tanku do stratosféry. Samozřejmě jde o malou repliku a chtěli jsme tak ukázat, že nás baví nejen nové výzvy, ale že se umíme i dobře bavit. Poslali jsme World of Tanks Blitz až na hranice vesmíru. Tato replika upraveného středního tanku VI. úrovně Cromwell B v měřítku 1:32 vyletěla do vzduchu rychlostí až 15 m / s, vznášela se 24 km nad Zemí, úspěšně přistála a nyní je připravena zúčastnit se Operace Červená planeta!

Kromě nové operace, která bude probíhat od 1. do 30. dubna, by se tankisté měli připojit ke sprše dalších kosmických aktivit:

- Nejprve přichází událost Galaxy Riches, která nabízí hráčům vynikající šanci získat jedinečné předměty, které lze vyměnit za určité zdroje, jako jsou kredity, boostery a certifikáty pro dny Premium účtu. Akce se bude konat od 26. března do 5. dubna.

- Další následuje týdenní event nazvaný Burning Games. Akce bude probíhat od 31. března do 4. dubna a bude plná zábavy, které si můžete dopřát jako obvykle.

- Akce Sheridan Rocket vtrhne do hry 9. dubna a zůstane až do 16. dubna, což umožní hráčům, kteří dosud nezískali tank Sheridan Missile s jedinečnou mechanikou ATGM, vyzkoušet si tohle bojové vozidlo.

- V neposlední řadě se hra dočká dlouho očekávaného návratu režimu Gravity Force. K dispozici od 12. do 18. dubna představí novou schopnost, která umožňuje tankům vyskočit a operovat ve vzduchu.


DALŠÍ

CGwillWin