hw
Microsoft Flight Simulator má detailního průvodce hardware a fotosoutěž

Microsoft Flight Simulator má detailního průvodce hardware a fotosoutěž
21:22, 19.03.2021

Microsoft Flight Simulator se velice záhy po svém uvedení stal next-gen etalonem maximální realističnosti s velmi přesnou mapou celého světa i detailním zpracováním známých měst a letišť, které získal prostřednictvím bezplatných aktualizací. To vše s sebou samozřejmě nese obrovské nároky na grafický výkon a spoustě hráčů se bude hodit upgrade hardware.

Klik pro zvětšení (Microsoft Flight Simulator má detailního průvodce hardware a fotosoutěž)

Digital Foundry testuje Microsoft Flight Simulator do nejmenších detailů

Redaktoři v britském Digital Foundry sestavili skriptované testy výkonu s jejich optimalizovanými nastaveními pro Dauhá, New York, Tokyo a Londýn, který bude v rámci bezplatné aktualizace vylepšen.

Vyplývá z nich, že GeForce RTX řady 30 přinášejí v průměru dvojnásobný nárůst výkonu v porovnání s GeForce GTX řady 10. Oproti RTX řady 20 je nárůst také velmi znatelný - až 53 %. Video analýza od Digital Foundry je detailním průvodcem upgradem hardwaru zohledňujícím všechny cenové kategorie. Přehledně ukazuje, jakou kvalitu obrazu jednotlivá nastavení poskytují a s jakou konfigurací jich lze dosáhnout při zachování dostatečných fps.

GeForce Garage představuje ultimátní Microsoft Flight Simulator PC

Tým GeForce Garage složený ze zkušených modderů a nadšenců sestavil ultimátní PC pro Microsoft Flight Simulator. Pyšnit se může kokpitem sestaveným z trojice LG CX 65” OLED TV s celkovým rozlišením 5760x1080 a pohyblivou platformou od LogitechG a Next Level Racing. Na hráče tak čeká opravdu realistický dojem z letu kombinující širokoúhlé zobrazení s hmatovou i pohybovou odezvou. Zobrazení pohání GeForce RTX 3080 s vodním chlazením od EK.

Microsoft Flight Simulator soutěž

NVIDIA včera na fóru Microsoft Flight Simulator spustila fotografickou soutěž o GeForce RTX 3080 a Premium Deluxe edice hry. Stačí pomocí vestavěného fotomódu pořídit zajímavý snímek oblíbené destinace. Detaily a podmínky soutěže jsou zde.


DALŠÍ

CGwillWin