Rapper Marpo se stává ambasadorem World of Tanks Blitz

Rapper Marpo se stává ambasadorem World of Tanks Blitz
19:25, 25.02.2021

Aktualizace 7.7 dnes zasáhla World of Tanks Blitz a headlinery je 5 zbrusu nových československých vozidel, které se stanou součástí Evropského technologického stromu. S uvedením nové národní řady vozidel World of Tanks Blitz také oznamuje svého českého velvyslance tanků: rappera Marpa. Větev středního tanku začíná na VI. Tieru a běží až na X.Tier přináší s sebou také nové zásoby: guláš a smažák!

„Je to skvělý pocit, když do hry přivedeme nová vozidla, která si naši hráči mohou užít, a naše evropská komunita tato ocelová zvířata netrpělivě očekávala,“ uvádí Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz. „World of Tanks Blitz si stáhlo téměř 15 % české populace, což je šílené! Tato nová vozidla jsou způsobem, jak poděkovat naší české komunitě za jejich odhodlání a vášeň.“

Pětice nových tanků:
- Škoda T 25 (Tier VI)
- Konštrukta T-34/100 (Tier VII)
- TVP VTU Koncept (Tier VIII)
- Škoda T 50 (Tier IX)
- TVP 50/51 (Tier X)

Celkově se jedná o dynamické, obratné a dobře vyzbrojené stroje. Škoda T 25 je dokonalým odrazovým můstkem k nové řadě, protože poskytne tankistům pocit, který lze zažít spíše na vyšších úrovních. Stejně jako švédské a italské větve budou i československé tanky zkoumatelné od úrovně V. Str. M / 42. Na VII. A VII. Tieru mají klasická děla, která se mohou pochlubit vynikající průbojností a vysokým poškozením jedním výstřelem, zatímco ostatní tři mají samonabíjecí děla. Na vrcholu stromu je palebná síla Tier X TVP T 50/51 opravdu působivá díky zásobníku se 4 náboji.

S uvedením nové národní řady vozidel tvůrci World of Tanks Blitz také představují svého českého velvyslance tanků: rappera Marpa. „Jsem velmi nadšený z účasti na takovém druhu spolupráce. Je mi velkou ctí být ambasadorem ve hře World of Tanks Blitz a představit československé tanky obrovské komunitě World of Tanks Blitz, “ říká raper Marpo. „Protože jsem sám hráčem, jsem nadšený, že se mi tato nová vozidla dostanou do rukou, a budu rád, když se ke hře připojíte. Let’s do this!!”

Při příležitosti této zvláštní příležitosti bude Marpo 26. února od 21:00 našeho středoevropského času živě streamovat svůj postup prostřednictvím nových československých tanků na svém Instagramu.

Pro všechny tankisty bude navíc ve hře úžasná výzva: Hunt for Marpo. V online misi budou mít tankisté za úkol setkat se s rapperem v bitvě, a pokud se jim to podaří, vydělají 1 500 zlatých. Ve hře dejte pozor na mc_marpo. Všechny podrobnosti a pokyny k akci Hunt for Marpo jsou k dispozici v jeho posledním příspěvku na Instagramu. Lov končí 27. února v 23:59 SEČ. Hodně štěstí!

World of Tanks Blitz patří v našich končinách k nejpopulárnějším hrám vůbec. V České republice si WoTB stáhlo již více než 1,5 miliónů hráčů, na Slovensku je to pak 450 tisíc stažení.


DALŠÍ

CGwillWin