hw
speciál
Vyhrajte ceny za milion od CZC.cz a Samsung

Vyhrajte ceny za milion od CZC.cz a Samsung
Vyhrajte ceny za milion od CZC.cz a Samsung
16:54, 11.12.2020

Jednu z posledních zajímavých akcí letošního roku si pro nás připravila dvojka na online trhu s elektronikou CZC.cz spolu se značkou Samsung. Až do 20. 12. 2020 se na eshopu CZC.cz losuje každé pondělí řada výher v celkové hodnotě jednoho milionu korun. Nejde přitom o žádné maličkosti. Pokud se na vás usměje štěstí, vyhrajete třeba špičkovou televizi, smartphone, ale i herní periferie a komponenty do počítače.

Pravidla akce jsou jednoduchá. Stačí v daném termínu zakoupit produkt od Samsungu alespoň za 2 000 Kč a automaticky se zařadíte do týdenního slosování. Ceny zahrnují nejpokročilejší skládací smartphone na trhu Samsung Galaxy Z Fold2, luxusní 8K QLED televizi, špičkový herní monitor Odyssey G7, rychlé NVMe M.2 SSD a spoustu dalších.

Klik pro zvětšení (Vyhrajte ceny za milion od CZC.cz a Samsung)

Jak již bylo řečeno, vstup do soutěže je podmíněn nákupem produktu ze Samsung portfolia. Vybírat lze například ze skvělých herních monitorů Odyssey G7 s obnovovací frekvencí až 240 Hz a QHD rozlišením. Upgradovat můžete také svůj herní stroj například novým SSD s kapacitou od 250 GB až do téměř 8 TB. Zkrátka je z čeho vybírat. V nabídce jsou i paměťové karty, chytré hodinky, telefony, sluchátka a mnoho dalších produktů nejen pro hráče. Radost můžete udělat rodině a blízkým. Poslední slosování proběhne nejpozději 22. 12., rozhodně tedy na nic nečekejte a pokračujte na CZC.cz.

Klik pro zvětšení (Vyhrajte ceny za milion od CZC.cz a Samsung)CGwillWin