Kapela Korn zavítala do World of Tanks Blitz

Kapela Korn zavítala do World of Tanks Blitz
12:44, 16.10.2020

Spoločnosti Wargaming sa podaril skutočne husársky promo kúsok, keď si pre propagáciu Halloweenskeho eventu ich populárnej hry World of Tanks Blitz vybrali legendárnu kapelu Korn. Výsledkom sa stal podarený klip - prezrieť si ho môžete nižšie, ako aj nemenej zaujímavý rozhovor. Viac sa dozviete z priloženej tlačovej správy.

Populární free-to-play hra a rocková legenda spolupracují v exkluzivním hudebním videu a na zcela novém herním režimu

Wargaming dnes s radostí oznamuje, že ikonická kapela Korn a free-to-play hra World of Tanks Blitz zahajují speciální halloweenskou spolupráci odhalující hudební video k písni „Finally Free“, která je uvedena na nejnovějším studiovém albu Kornu, The Nothing. Exkluzivní video navíc připravuje půdu pro zcela nový halloweenský režim World of Tanks Blitz: Burning Games. Fanoušci kapely a hráči World of Tanks Blitz si nebudou chtít nechat ujít nový event nazvaný Convergence, která přivádí Korn k široce populární hře, jenž se může pochlubit více než 137 miliony stažení po celém světě.

Od 16. do 24. října mohou všichni hráči plnit herní výzvy a odkrývat kousky uměleckých děl kapely a další speciální předměty.Tato událost také obsahuje zcela nový režim Burning Games, kde hráči budou bojovat o nadvládu na bojišti, aby si zajistili odměny ve hře. Ve zvratu s halloweenskou tematikou, od začátku bitevních hodin, začne každé vozidlo na bojišti vyčerpávat zdraví jako upír a hráči budou muset svým nepřátelům způsobovat poškození, aby získali zpět své zdraví. Režim Burning Games je k dispozici všem vozidlům úrovně V a vyšší a běží od 16. října do 24. října.

„Wargaming není ve žádným nováčkem hudebním prostředí, protože se již na předchozích projektech spojil s Iron Maiden, švédskými metalisty Sabaton a punkrockovou legendou The Offspring,“ uvedl Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz. "Korn je dokonalým partnerem pro naši halloweenskou akci a nemůžeme se dočkat, až skalní fanoušci a hráči World of Tanks Blitz uvidí a zažijí tuto vzrušující spolupráci."
„World of Tanks Blitz se mi opravdu líbí. Je pravda, že je tam spousta skvělých tanků a můžete jen naskočit a začít střílet, “ řekl Jonathan Davis zpěvák skupiny Korn. „Myslím, že mezi rockem a videohrami existuje souvislost, protože videohry jsou intenzivní a rock'n'rollová hudba je také intenzivní. Vypadá to, že vždy šli ruku v ruce. “


Hudební video k filmu „ Finally Free“ vypráví příběh kapitána, zarytého fanouška Korn (a známé postavy ve světě World of Tanks Blitz), který dělá vše, co je v jeho silách, aby se dostal k živému vystoupení Korn na „Burning Games“ . Problémem je posádka lupičů pustin, kteří dělají vše pro to, aby ho drželi od svého cíle. Dostane se včas do první řady show Korn?

Součástí Halloweenové extravagance bude také 60. etapa The Way of the Raider. Tankisté budou moci získat kredity, XP zdarma, dny prémiového účtu, několik kamufláží, vlastní profil hráče a dvě nová post-apokalyptická vozidla: Viera Spiku a VII. Úroveň Annihilator. Oba tanky jsou uvedeny v novém videu od Korn. Všichni tankisté, kteří absolvují všech 60 etap, budou moci dostat do rukou jedinečné animované kamufláže „Radioactive Glow“.

The Way of the Raider probíhá od 16. října do 31. října a je k dispozici všem vozidlům úrovně V a vyšší. A konečně, od 24. října do 31. října se vrátí Mad Games . Herní režim, který je oblíbený u všech fanoušků, dává tankistům jedinečné schopnosti, jaké si obyčejné tanky mohou jen přát.


DALŠÍ

CGwillWin