hw
Dvě nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90

Dvě nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90
06:30, 11.06.2020

Dvě nové herní myši rozšiřují produktovou řadu EVOLVEO Ptero, která je určena všem hráčům počítačových her, kteří očekávají od svého vybavení profesionální kvalitu za dostupnou cenu. První z představených novinek je herní myš EVOLVEO Ptero GMX100, která nabízí tiché spínače, a hráč tak neruší své okolí. Druhá novinka, EVOLVEO Ptero GMX90, pak umožňuje mimo jiné pomocí tlačítka Turbo Fire využívat výhod režimu triple click.

Klik pro zvětšení (Dvě nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90)

Konstrukce herní myši Ptero GMX100 používá tiché spínače, které umožňují hrát velké počítačové bitvy v jakoukoli hodinu bez rušení pohodlí ostatních osob v místnosti. Spínače mají jemný a přesný chod bez zbytečného doprovodného cvaknutí. Přesto je pro hráče kliknutí jasné a zřetelné. Citlivost myši lze nastavit přesně podle potřeb hráče až na 7 000 DPI. Tyto hodnoty garantují přesný a stabilní pohyb myši.

Klik pro zvětšení (Dvě nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90)

Symetrický ergonomický design je vhodný jak pro hráče hrající pravou, tak i levou rukou. Funkce Anti-Recoil nabízí vyrovnání zpětného rázu při střelbě a zlepšuje přesnost a plynulost zamíření. Myš má atraktivní herní RGB podsvícení, které je možné nastavit podle vlastních preferencí, a to pomocí lokalizovaného softwaru, který je ke stažení na oficiálních stránkách produktu. Software nabízí kompletní možnosti programování tlačítek, makra a další funkce.

Klik pro zvětšení (Dvě nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90)

Druhá novinka z herní řady PTERO je myš s označením GMX90. Zaujme ostrými liniemi a RGB podsvícením v designu herního prostředí. Citlivost myši je možné přepínat až do 3 200 DPI, má 7 programovatelných tlačítek a speciální tlačítko Turbo Fire s funkcí triple-click, které umožňuje vystřelení tří nábojů najednou a ocení ho především hráči akčních FPS her. Myš nabízí 6 přednastavených barevných variant RGB podsvícení pro vytvoření profesionální herní atmosféry.

Klik pro zvětšení (Dvě nové herní myši EVOLVEO Ptero GMX100 a GMX90)

Díky integrované paměti je nastavení uloženo přímo v myši a ovládá se pomocí softwaru, který umožňuje také další požadovaná přednastavení. Propracovaná ergonomie perfektně kopíruje tvar ruky a zlepšuje stabilitu a ovládání pohybu myši. Tvar myši podporuje stabilní a pevný úchop, se kterým je možné přesně mířit a zlepšit tak výkonnost ve hrách, jako jsou například Valorant, APEX, League of Legends, PUBG, Dota nebo Counter Strike.


DALŠÍ

CGwillWin