Užite si 14 dní prémiového účtu vo World of Tanks zadarmo

Užite si 14 dní prémiového účtu vo World of Tanks zadarmo
09:21, 30.03.2020

Velitelia tankov pozor! V čase krízy sa treba spoliehať na vrchné velenie, ktoré má vždy prístup k tomu najlepšiemu materiálu v sklade a akonáhle si sami naberú dostatok všetkých surovín, dostane sa aj na vás, takzvaných pešiakov. Z tohoto dôvodu vám spoločnosť Wargaming ponúka 14 dní prémiového účtu úplne zadarmo. Táto akcia platí jak pre súčasných hráčov tak aj pre úplných nováčikov.

Víme, že mnoho z vás i našich hráčů bylo zasaženo vypuknutím COVID-19 a pravděpodobně jste zavedli všelijaké karantény a práci z domova, aby se minimalizovalo riziko nákazy.

Zdraví a bezpečnost jsou naším největším zájmem a aktivně sledujeme probíhající vývoj týkající se COVID-19.

Proto samozřejmě nadále podporujeme hráče, aby zůstali doma a chceme zajistit, aby jejich čas byl zábavný. I když naše hlavní produkty a služby budou během této výjimečné doby pokračovat normálně, rozhodli jsme se darovat všem hráčům 14 dní prémiového účtu World of Tanks - zdarma! Víme, že sociální distancování je určitě výzvou, a rádi bychom nabídli World of Tanks jako platformu pro styk s přáteli, takže náš skromný dar je k dispozici starým i novým velitelům tanku.

V této náročné době budeme i nadále dělat vše, co je v našich silách, abychom podpořili naši komunitu.

Nabídka je pro všechny nové a již zaregistrované hráče po celém světě! Nabídku uplatnit zde: - nebo použít kód BESAFE2020!*

14denní odpočítávání času prémiového účtu začne okamžitě po aktivaci bonusového kódu. Uplatnit kód pak lze kdykoliv od : 20. března do 3. dubna 2020


DALŠÍ

CGwillWin