hw
Herné kreslo od EVOLVEO vás schladí a namasíruje zároveň

Herné kreslo od EVOLVEO vás schladí a namasíruje zároveň
12:09, 17.10.2019

Osobne som už mal tú česť testovať niekoľko herných sedadiel (ak tam zarátam aj záchod v kombinácii s handheldom), a zatiaľ mi žiadne z nich nesľubovalo to, čo práve ohlásený "trón" Ptero ZX. Jeho autorom je lokálne dobre známa spoločnosť EVOLVEO, ktorá sa medzi jeho základné funkcie (sedenie, čiastočné ležanie, posuv hore dole...) rozhodla zaradiť aj elektrickú masáž a dokonca, klimatizáciu pre váš zadok. Tieto výhody, by nie len hráč ako taký, mal doceniť hlavne pri dlhých sedeniach pred počítačom prípadne akoukoľvek inou hernou platformou, čo je ostatne aj zrejmá filozofia pre Ptero ZX. Viac detailov o samotnom produkte, ako aj jeho cenovú reláciu, sa dozviete prostredníctvom nižšie priloženej tlačovej správy.

Klik pro zvětšení (Herné kreslo od EVOLVEO vás schladí a namasíruje zároveň)

Maximální pohodlí a „Cool“ funkce

Profesionální herní křeslo EVOLVEO Ptero ZX Cooled díky svým mnoha funkcím a provedení výrazně zlepší herní či pracovní výkon a pohodlí při dlouhém sezení u počítače. Díky vhodně tvarované podpěrce hlavy a bederní opěrce toto křeslo zajišťuje správné držení těla při sezení. Bederní opěrka, která je součástí dodávky, napomáhá k lepšímu držení těla a je navíc vybavena masážními funkcemi. K dispozici je osm různých režimů masáží. Pro další zvýšení komfortu a pohodlí jsou ve spodní části křesla umístěny dva 80mm ventilátory, které ve spojení s prodyšným materiálem a rychlostí otáčení až 1 800 ot./min. zajistí chlazení sedáku při mnohahodinovém hraní her či práci na počítači. Napájení je zajištěno přes USB rozhraní pomocí třímetrového kabelu, který je součástí balení. Prodyšný materiál je použit také po celé délce opěradla křesla. Houpací mechanismus umožňuje nastavit opěrku zad až do úhlu 180° a poskytnout hráči krátký oddych od dění na monitoru. 2D opěrky rukou je možní nastavit jak výškově, tak do stran.

Klik pro zvětšení (Herné kreslo od EVOLVEO vás schladí a namasíruje zároveň)

Kvalitní provedení a spolehlivá konstrukce

Křeslo EVOLVEO Ptero ZX Cooled má robustní, spolehlivou konstrukci, základem je kvalitní kovový rám s nosností až 150 kg. Křeslo je vybaveno speciálními 60mm kolečky s pogumovaným povrchem. Díky tomu může být křeslo používáno jak na tvrdém, tak měkkém typu podlahy, a to zcela bez obav z možného poškrábán či poškození podlahy. Na potah křesla jsou použity tři odlišné typy materiálů, které vždy respektují místo použití. Sedací a zádová opěrná část je potažena speciálním prodyšným materiálem, který pomáhá lépe odvětrávat kontaktní plochy a účinné pomáhá proti pocení při dlouhém sezení. Boční strany židle jsou potažené šedou prodyšnou PU kůží pro lepší odvětrávání. Zbytek židle je pak potažený černou PU kůží s dominantním pevným prošitím.

Klik pro zvětšení (Herné kreslo od EVOLVEO vás schladí a namasíruje zároveň)

EVOLVEO Ptero ZX Cooled je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 4 990 Kč včetně DPH.

Specifikace:
• Spolehlivá kovová konstrukce s nosností 150 kg
• prodyšný double mesh materiál
• 2 × 80mm ventilátor
• Nastavitelné opěrky rukou
• Speciální pogumovaná 60mm kolečka
• Naklánění až do 180° díky houpacímu mechanismu
• Masážní bederní opěrka - 8 režimů

DALŠÍ

CGwillWin