Vývojářský tým SCS Software má za sebou již spoustu kamionových simulátorů po Americkém kontinentu, ale již nějakou dobu kutí Euro Truck Simulator, který hned z názvu nepodívá, že se nebude jezdit za velkou louží, ale u nás v Evropě a chybět nebude ani naše hlavní město, tj. Praha! K naší metropoli se přidají ještě další Evropská města, jako je Řím, Madrid, Berlín, Paříž, Varšava a mnoho dalších… Bude to opravdu velká změna a pokud se ptáte zda bude vylepšený také grafický kabátek, tak vás musím zklamat, jelikož dosavadní obrázky tomu moc nenapovídají, ale co, třeba se český vývojářský tým pochlapí a ukáže nám jak umí dělat pěkně grafické hry. Hlavním cílem hry bude vozit určité zásilky z bodu A do bodu B, to znamená, že přijedete například do skladu v Praze a povezete elektroniku do Paříže a nebo naopak.

SCS Software dnes oznámil, že hra je již kompletně hotová a dostal tím pádem označení gold. Na trhu se objeví exkluzivně pro platformu PC 29. srpna letošního roku.
Zdroj: Oficiální stránky, WP
