TOCA Race Driver 3 - Demo až v roce 2006

TOCA Race Driver 3  - Demo až v roce 2006
00:00, 17.07.2005

V TOCE Race Driver 3 budou závodníci mezi sebou soutěžit v masivní kolekci těch nejadrenalinovějších (hrozný to slovo...) variantách motoristických závodů (hrozná to věta...), kterých by se mělo do nového vydání nacpat až 35! Na čtyrech kolech se budete opět potýkat s perfektním systémem ničení vašeho auta, který se bude následně odrážet ve vlastnostech a dynamice vaší jízdy, tak jak tomu bylo krásně vidět již v minulých dílech. O grafice neni třeba dlouho rozmlouvat, ta vypadá dosti agresivně již na první pohled z okolních screenů, což má za následek nový engine, který je ještě více vyladěnější nežli dříve, pro co nejlepší simulaci závodů a požitek z jízdy.

Datum vydání se sice opět přesouvá z říjnu roku 2005 na únor 2006, avšak partička Codemasters příjde na scému se singlplayer demíčkem pro všechny platformy hned potom, co očkubete ježíška (resp. v lednu 2006:) a multiplayer demo si vyzkoušíme až po příchodu plné hry do krámů...

Klik pro zvětšení (TOCA Race Driver 3  - Demo až v roce 2006)Klik pro zvětšení (TOCA Race Driver 3  - Demo až v roce 2006)

zdroj: Worthplaying

DALŠÍ

CGwillWin