The Crew Motorfest slaví úspěch

The Crew Motorfest slaví úspěch
15:39, 20.09.2023

Společnost Ubisoft® oznámila silný nárůst zájmu o The Crew Motorfest, zbrusu nový zážitek z jízdy v otevřeném světě v rámci série The Crew. Hra je nejlépe hodnoceným titulem v sérii a zaznamenala nejlepší první týden v sérii, pokud jde o celkový počet prodaných kusů, celkové výdaje zákazníků a míru přijetí season passu.

Hra The Crew Motorfest byla pozitivně přijata kritiky i hráči a splnila slib dechberoucích havajských scenérií a grafické věrnosti, vylepšeného ovládání vozidel a ódy na automobilovou kulturu prostřednictvím systému Playlist. Komunita hráčů The Crew 2 již nový opus přijala a využila funkci "Import kolekce", přičemž do The Crew Motorfest bylo z The Crew 2 importováno více než 42 milionů vozidel.

"Jsme nadšeni z ohlasu, který překonal všechny rekordy série, a chceme poděkovat naší komunitě za neuvěřitelnou podporu," řekl Ahmed Boukhelifa, výkonný ředitel společnosti Ubisoft Ivory Tower. "Spuštění hry je teprve začátek: na dlouhou dobu jsme naplánovali pravidelné aktualizace s novými tématy a zážitky a velmi silnou podporu po spuštění s kombinací bezplatného a placeného obsahu."

Od roku 2014 se k sérii připojilo více než 40 milionů hráčů a letos v červenci, více než pět let po uvedení The Crew 2 na trh, překonala hra rekordy v průměrném měsíčním počtu uživatelů. Studio Ubisoft Ivory Tower, které stojí za sérií The Crew, prokázalo svou schopnost dlouhodobě dodávat kvalitní obsah a v průběhu vývoje upřednostňovalo zpětnou vazbu hráčů z playtestů.

Hra je nyní k dispozici na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S a Xbox One a také na PC s Windows prostřednictvím Epic Games Store a Ubisoft Store. Hráči si také mohou zahrát Ultimate Edition hry s předplatným Ubisoft+, a to na Xboxu, Amazonu Luna a PC prostřednictvím Ubisoft Connect.


DALŠÍ

CGwillWin