Like a Dragon: Infinite Wealth vyjde v lednu

Like a Dragon: Infinite Wealth vyjde v lednu
15:34, 20.09.2023

Studio Ryu Ga Gotoku (RGG) dokončilo své první vysílání věnované západním zemím, RGG Like a Dragon Direct, které představilo jejich připravované tituly Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name a Like a Dragon: a Infinite Wealth. Záznam si můžet pustit ZDE:

Like a Dragon: Infinite Wealth

● Datum uvedení hry Like a Dragon: Infinite Wealth pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC je 26. ledna 2023.

● Předobjednávky fyzických a všech digitálních edic hry Like a Dragon: Infinite Wealth včetně verzí Standard, Deluxe a Ultimate.

● Předobjednávky zahrnují balíček Hero's Booster Pack, který hráčům pomůže rychleji zvyšovat úroveň, spolu se speciální sadou povolání, která obsahuje povolání Linebacker a Tennis Ace.

● Like a Dragon: Infinite Wealth přináší jedinečný RPG zážitek, jehož boj se může pochlubit větší hloubkou, vylepšením kvality života a vylepšenou hratelností upřednostňující rychlost a strategii. Hráčská parta má nyní při boji plnou volnost pohybu, což vám umožní strategicky rozmístit sebe i své spojence a efektivněji likvidovat nepřátele.

● Zažijte vše, co Honolulu nabízí, díky různým aktivitám po celém městě. Pořizujte malebné fotografie ve hře Sicko Snap, pomozte Ichibanovi vydělat nějaké peníze ve hře Crazy Delivery, inspirované klasickou hrou Crazy Taxi od společnosti SEGA - a mnoho dalších.

● Slavný drsňák Danny Trejo je obsazen do role Dwighta, vůdce Barracudů, který dohlíží na největší trh s padělaným zbožím na světě a pomáhá mu v tom jeho bystrý smysl pro obchod a ještě ostřejší mačeta.

● Herec, režisér, producent a aktivista Daniel Dae Kim je obsazen do role Masataky Ebiny, nelítostného kapitána syndikátu jakuzy.

Like a Dragon: Infinite Wealth vyjde 26. ledna 2024 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC.


DALŠÍ

CGwillWin