We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie je právě v prodeji

We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie je právě v prodeji
12:27, 02.06.2023

Společnost Bandai Namco Europe dnes vydává hru We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie pro Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC.

Hra We Love Katamari, která původně vyšla v roce 2005, je zpět, remasterovaná pro rok 2023! Hráči mohou pokračovat v hraní s novými prvky a vylepšeným vizuálem, přičemž zůstala zachována ikonická hratelnost, kdy ovládáte Prince, který tlačí své Katamari po celém světě a vytváří obří kouli ze všeho a všech, aby dosáhl hvězd.

Král všeho vesmíru zjišťuje, že od té doby, co v Katamari Damacy znovu vytvořil hvězdy na obloze, má nyní na Zemi tisíce obdivovatelů! Aby splnil přání svých milovaných fanoušků, vyšle Král svého syna Prince, aby vše opět stočil do Katamari.

Hra si zachovala offline režim pro více hráčů, ve kterém mohou dva kamarádi společně válet největší Katamari nebo se navzájem vyzvat na souboj. Nakonec hra We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie přidává k původní hře pět nových úkolů a doplňuje tak příběh o králově dětství, kdy vyrostl v okázalého vládce, kterého známe a milujeme.


DALŠÍ

CGwillWin