hw
GeForce NOW Ultimate už i ve Spojeném království. Služba těží i z výhod DLSS 3

GeForce NOW Ultimate už i ve Spojeném království. Služba těží i z výhod DLSS 3
19:00, 26.01.2023

GeForce NOW Ultimate je nyní dostupné i v londýnském datacentru. Majitelé tohoto členství si tak budou moci hraní se silou GeForce RTX řady 40 bez kompromisů a nutnosti manuálně přepínat na jiný server užívat např. i na cestách do Spojeného království.

DLSS 3 zrychluje i hraní v cloudu

NVIDIA DLSS 3 zrychluje výkon generováním celých snímků, nikoli pouze pixelů. Součástí integrace DLSS 3 je také NVIDIA Reflex, která snižuje latenci systému pro všechny uživatele GeForce NOW a umožňuje ještě rychlejší odezvu na ovládání. Podpoře této RTX technologie se těší stále více her.

HITMAN World of Assassination od společnosti IOI, který nyní integruje obsah z her HITMAN 1, HITMAN 2 a HITMAN 3 lze nyní hrát v cloudu ve 4K s ray tracingem a maximálními detaily. Díky členství Ultimate a integrované podpoře DLSS 3 se mohou hráči těšit na stabilně dostatečně vysoká FPS pro plynulý chod populárního stealth titulu.

Další titul, Marvel's Midnight Suns od tvůrců XCOMu, také brzy dostane podporu DLSS 3 spolu s prvním stahovatelným obsahem - The Good, The Bad, and the Undead, který přidává Deadpoola.

Novinky v knihovně

Knihovnu tento týden rozšiřuje 6 titulů. Patří mezi ně nová multiplayerová záležitost Oddballers i podpora pro steamové verze Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint a Watch Dogs: Legion, které byly na platformě zpřístupněny v uplynulých dnech. Níže naleznete seznam:

  • Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint (nově uvedeno na Steam, 23. 1.)
  • Oddballers (novinka Ubisoft Connect, 26. 1. )
  • Watch Dogs: Legion (nově uvedeno na Steam, 26. 1.)
  • Cygnus Enterprises (Steam)
  • Rain World (Steam)
  • The Eternal Cylinder (Steam)


DALŠÍ

CGwillWin