Kdy vyjde Street Fighter 6?

Kdy vyjde Street Fighter 6?
21:13, 09.12.2022

Street Fighter 6 nadále přináší pořádné údery, tentokrát na The Game Awards 2022 oznamuje nové podrobnosti o pohlcujícím režimu World Tour pro jednoho hráče, čtyři nové postavy, dostupnost předobjednávek které začínají dnes a velmi očekávaný datum vydání, který byl stanoven na 2.6.2023.

Vyvojáři sdíleli víc informací o režimu World Tour. Navštivte vzrušující místa, jako je pláž na Jamajce, aréna v Itálii, festival ve Francii a mnoho dalších, užijte si cestování po celém světě kde se budete učit speciální techniky od mistrů. Můžete dokonce kombinovat speciální pohyby od různých mistrů, což znamená, že váš avatar může vyhodit hadoken nebo zvukový třesk, provést kopnutí Spinning Bird Kick a provést Yoga Flam a to vše ve stejnou chvíli.

World Tour také zavádí Master Assist, který umožňuje hráčům bojovat po boku mistra, jako je Ryu, tím, že je po určitou dobu pozvete aby vám pomohli, což je velmi užitečný nástroj, pokud narazíte na více než jednoho soupeře.

Nakonec si zahrajte i minihry, jako je sekání lahví v karate, italská kuchyně, odrážení basketbalových míčů a další. Minihry lze hrát mezi zápasy ve formě prací na částečný úvazek, kde můžete vydělávat měnu v režimu World Tour na nákup herního oblečení, jídla a dalších věcí.

Klik pro zvětšení (Kdy vyjde Street Fighter 6? )

A nyní vítáme na scéně Street Fighter 6 jednu vracející se legendu – Dee Jaye – a tři nováčky – Manon, Marisu a JP.

• Dee Jay – Dee Jay, který se poprvé objevil v Super Street Fighter II, je celosvětově populární superstar taneční hudby se spalující láskou k hudbě a bojům. Jako vracející se postava v seriálu si Dee Jay zachovává své typické pohyby, které vás dostanou do rytmu, jako je Air Slasher, Double Rolling Sobat, Machine Gun Upper a Jackknife Maximum, a zároveň do svých funkcí přidává nové pohyby jako Jus Cool a Weekend Pleasure. arzenál. Navštivte Bathers Beach, scénu Dee Jaye ve Street Fighter 6, a najděte plážovou párty plnou života uprostřed zapadajícího slunce.

• Manon – Supermodelka a mistryně světa v judismu, Manon se staví na molo pouličních bojů, aby se stala nejsilnější modelkou světa. Pohybová sada Manon je ladným spojením mezi judem a klasickým baletem s pohyby jako Manège Doré, Renversé, Pas de Deux a další. Najděte ji na scéně Fete Foraine ve Francii, na oslnivém karnevalu uprostřed francouzského panoramatu.

• Marisa – Marisa je nadějná návrhářka šperků z Itálie, která se hlásí k předkům starověkých řeckých válečníků. Marisa, využívá své dlouhé končetiny k rozpoutání pomalých, ale obřích úderů, jako je zničující Gladius, obranný pult Scutum a mocný kop Quadriga. Vychutnejte si vůni vítězství v Colosseu, jevišti Marisy, s válečníky připravenými k boji.

• JP – JP je šéfem mezinárodní neziskové organizace odpovědné za mnoho úspěšných investičních projektů a stojí za současnou prosperitou Nayshall. Má milovanou kočku jménem Cybele. JP přebírá kontrolu nad celou mapou ze všech úhlů pomocí pohybů, jako je mocný Departure vytvářející prázdnotu, Torbalan nasazující klony, chvat Embrace a destruktivní Interdiction.


DALŠÍ

CGwillWin