Company of Heroes dorazí na konzole!

Company of Heroes dorazí na konzole!
20:56, 09.12.2022

Společnost Relic Entertainment, Inc. a SEGA Europe Limited nadšeně oznamují, že Company of Heroes 3, velmi očekávaný třetí díl oblíbené strategické franšízy, dorazí i na konzole PlayStation 5 a Xbox Series X|S v příštím roce. Vůbec poprvé společnost Relic Entertainment přináší kritiky uznávanou taktickou hra pro konzolové hráče, která dává příležitost fanouškům strategií po celém světě zažít největší hru v historii franšízy.

Společnost Relic Entertainment je nadšená, že může fanouškům poskytnout první pohled z herní konzole a představuje hlavní dynamickou italskou misi. Company of Heroes 3 je od základů přepracováno pro PlayStation 5 a Xbox Series S|X a bude obsahovat nově navržené schéma ovladače umožňující maximální přesnost na bojišti.

Uživatelské rozhraní je také plně přepracováno, s ohledem na intuitivní rozvržení tlačítek a čitelnost poskytne dokonalý strategický zážitek na konzolích. Prozkoumejte novou tahovou mapu dynamické kampaně Itálie pro herní zážitek ve stylu sandboxu a bezprecedentní úroveň strategické volby, nebo se vydejte do pouští severní Afriky pro klasičtěji narativní zážitek pro jednoho hráče.


DALŠÍ

CGwillWin